8. Nesil iPad alınır mı?

balikeat

Megapat
Oyun oynanmayacak. YouTube ve Netflix Ağırlık kullanmayı düşünüyorum. 3200 Liraya almaya değer mi sizce? Hepsiburada'dan mı yoksa Apple'ın kendi sitesinden mi alınmalı? Pili yoğun kullanımda 3 saat anca gidiyor, ısınma sorunu var diyenler falan var. Normalde alacaktım ama kafam karıştı.

Oyun oynanmayacak. YouTube ve Netflix Ağırlık kullanmayı düşünüyorum. 3200 Liraya almaya değer mi sizce? Hepsiburada'dan mı yoksa Apple'ın kendi sitesinden mi alınmalı? Pili yoğun kullanımda 3 saat anca gidiyor, ısınma sorunu var diyenler falan var. Normalde alacaktım ama kafam karıştı.
Hocam dersler için de çok işe yarıyor bence çok güzel bir tablet almaya değer.

Evet kesinlikle alınır. Tablet konusunda İPad'in üstüne yok. Alacaksanız Apple'ın kendi sitesinden alın. Batarya olarak çok iyi cihazlar. Benim İPad mesela bir şarj ediyorum 2-3 gün gidiyor. Yoğun kullanım değil tabii. Ayrıca uzun yıllar götürür. Android tabletlerin hiç şansı yok maalesef. Uzun süre götürmezler. İPad 8 en iyi tercih olacaktır sizin için.

Hocam fiyatına göre en iyi tablet. Bence bütçeyi biraz daha arttırıp 128 GB alın kafanız rahat olsun. Pozitif teknoloji sitesinde fiyatlar daha uygun. Apple tablet işinde 1 numara.

Apple ilgili olduğu her alanda bir numara. Piyasada haksız rekabet içerisinde olduğu için fiyatlar konusunda da kafaları çok rahat.

3200TL sadece nette gezinmek için bence fazla.
Hocam fazla da, ucuz Android tabletler bir kaç seneye çöp oluyor. Almışken iyi bir şey almak istiyorum.
Evet kesinlikle alınır. Tablet konusunda İPad'in üstüne yok. Alacaksanız Apple'ın kendi sitesinden alın.
Apple'ın Kendi sitesinden alanlar 1 ayda kargoya verilmediğini söylüyor. Teslimat tarihi olarak da 1 ay sonrasını gösteriyor. @Waxsar arkadaşın dediği Pozitif Teknoloji firmasından almayı düşünüyorum.
Apple ilgili olduğu her alanda bir numara. Piyasada haksız rekabet içerisinde olduğu için fiyatlar konusunda da kafaları çok rahat.
Ne kadar ekmek o kadar köfte meselesi bence. Adamlar iyi mal yapıyor. İyi malı da ucuza alamazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı