8. sınıf matematiğini çözemiyorum

KufurbazHaydo5

Picopat
Daha fazla  
Matematikte denemelerde falan maksimum 5 net yapıyorum. Diğer derslerim iyi ama matematiğim çok berbat. En azından LGS'de 10 net ve üzeri yapmak istiyorum.
Nasıl çalışmalıyım, önerileriniz nasıl olur, hangi kitaptan başlamalıyım? Kitap önerileriniz olur mu? Program vb. da önerirseniz çok müteşekkir olurum.
Aldığım kitaplar:
Matematik Atölyem
Fenomen A
Solomat
Spoiler A

Matematikte denemelerde falan maksimum 5 net yapıyorum. Diğer derslerim iyi ama matematiğim çok berbat. En azından LGS'de 10 net ve üzeri yapmak istiyorum.
Nasıl çalışmalıyım, önerileriniz nasıl olur, hangi kitaptan başlamalıyım? Kitap önerileriniz olur mu? Program vb. da önerirseniz çok müteşekkir olurum.
Aldığım kitaplar:
Matematik atölyem.
Fenomen a
Solomat.
Spoiler a

Konu anlatımı videolarını izle her gün tekrar yap izlediğin videolardaki soruları sen çöz ve sonucunu kontrol et.

Güzel kardeşim ben de sene içerisinde en fazla 7 net civarlarındaydı sınavda 12 yaptım.
Sana önereceğim aşamaları özen ve dikkatle yap;
1-)konu tekrarlarını günlük haftalık ve aylık gibi belli periyotlarla mutlaka yap(çok zor geliyor farkındayım.)
2-)konu tekrarlarını yaptıktan sonra Hiper zeka konu anlatımlı kitabını çöz, bol alıştırma yap.
3-)fenomen b serisi yeni nesil mutlaka çöz.
Başka dersler için yardıma ihtiyacın olursa kitap önerebilirim sorulara yardım edebilirim.kolay gelsinn.🤗

Yeni konular

Geri
Yukarı