8. sınıf nasıl kavga etmeden bitirilir?

Ya kendini güçlü göstereceksin ya da sessiz bir çocuk olup güvenebileceğin arkadaşlıklar kuracaksın. Şahsen görüşüm böyle.

@RUSHTOB hocam siz herhalde ortakokul yıllarınızda çok dışlanmışsınız :D

Sessiz çocuk ol...🤓

Zaten öyleyim. Ama gene de çatıyorlar. Bir de ben gözlük kullanıyorum önceden 2 farklı kavgada karşı tarafın benim gözlüğümü kırmışlığı var ve 7. sınıfta iken gidip gelip gözlüğünü alır atarım vb. diyorlardı zaten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradan bir şeyler kapabilirsiniz. Birkaç racon cümleyi ezberleyin, biraz da Polat gibi oturun, korkarlar. Bunu çok ciddi söylüyorum.

Son düzenleme:
Ne yazık ki sınıfta iyi geçindiğim 1 adet arkadaşım var onun dışında herkes düşmanım resmen😭.
İlkokul yıllarımı hatırlattın. Hiç kimse almazdı beni arasına. Bir kişi dışında... Ancak yine de yapabileceğinize inanıyorum.

Selam. Ben yarın 8. sınıfa başlayacağım ve bizim geçeceğimiz sınıfta en son kalan çocuklar ile birlikte ders işlemeye başlayacağız ve onlar kesin dersleri zayıf olduğundan kalacaklardır ve bizim okulda ya akıllı ve sessiz olacaksın ya da akılsız olup yaramaz, kavga manyağı, en pısırık kişiyi tokatlayan kişiler olacaksın ve kalanlar kesin bana da çatacaklardır. Bana çatmalarından nasıl önlenebilirim nasıl kavga etmeden 8. sınıfı bitiririm? Yardım ederseniz havalara uçarım.
Kavga etmede bi sıkıntı yok. Güzel bi dayak yedikten sonra özgüvenin çok güzel yerine gelir, bir daha aynı şeyi yapamazlar sana çünkü ne olacağını bilir ona göre sen döversin bu sefer.

Yeni konular

Geri
Yukarı