8. sınıf nasıl kavga etmeden bitirilir?

@benmuhammed

Hocam ilkokulu İstanbul/Fatih Çapa İlkokulu'nda mı okudunuz?

Şakayı bırakırsak, sana laf atana laf at. Celallenme hemen. Dur sakin ol. O ayağa kalkarsa sen de ayağa kalk üstüne yürü. Geri çekilirse otoriteni kabul ettirmiş olursun, sabit durursa çok zevkli VS olur.

Selam. Ben yarın 8. sınıfa başlayacağım ve bizim geçeceğimiz sınıfta en son kalan çocuklar ile birlikte ders işlemeye başlayacağız ve onlar kesin dersleri zayıf olduğundan kalacaklardır ve bizim okulda ya akıllı ve sessiz olacaksın ya da akılsız olup yaramaz, kavga manyağı, en pısırık kişiyi tokatlayan kişiler olacaksın ve kalanlar kesin bana da çatacaklardır. Bana çatmalarından nasıl önlenebilirim nasıl kavga etmeden 8. sınıfı bitiririm? Yardım ederseniz havalara uçarım.

Kardeşim alıyorsun yanına eğer varsa arkadaşlarını en kavgacı kendini sert gösteren ucube çocuğu dövüyorsun yoksa hiç bulaşmıyorsun orta sıralarda dur kendi halinde takıl tenefüste sınıfta durma dışarıda takıl illaki arkadaş edinirsin olgun davran durduk yere bulaşmazlar bulaşırsada korkma hiç diklen sende öyle kavgacı çocuk en çok korkandır git ağzının ortasına yapıştır ilk haftalardan çok kavga olmaz zaten o işler dönem ortalarına doğru artıyor o zamana kadar kol çalış kolunu şişir göz korkutursun pazu gösterip

Selam. Ben yarın 8. sınıfa başlayacağım ve bizim geçeceğimiz sınıfta en son kalan çocuklar ile birlikte ders işlemeye başlayacağız ve onlar kesin dersleri zayıf olduğundan kalacaklardır ve bizim okulda ya akıllı ve sessiz olacaksın ya da akılsız olup yaramaz, kavga manyağı, en pısırık kişiyi tokatlayan kişiler olacaksın ve kalanlar kesin bana da çatacaklardır. Bana çatmalarından nasıl önlenebilirim nasıl kavga etmeden 8. sınıfı bitiririm? Yardım ederseniz havalara uçarım.

Teneffüslerde kütüphane ya da kantinde takıl.
Ön sırada otur ve öğretmenle aranı iyi tut. Eğer böyle yaparsan öğretmen sana derslerde yapılan bir imayi bile fark edecektir.
Kimseyi tersleme ama çok masum da durma.
Bunları yaparsan 0 risk ile atlatabilirsin bence.

@benmuhammed

Hocam ilkokulu İstanbul/Fatih Çapa İlkokulu'nda mı okudunuz?

Şakayı bırakırsak, sana laf atana laf at. Celallenme hemen. Dur sakin ol. O ayağa kalkarsa sen de ayağa kalk üstüne yürü. Geri çekilirse otoriteni kabul ettirmiş olursun, sabit durursa çok zevkli VS olur.
Arkadaşlarını da toplayınca:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Başka sınıftan çocuk bulmayı dene.

Ben daha kendi sınıfımdakiler ile iyi geçinemiyorum lütfen başka sınıflardan söz etmeyin. (not: Niğde merkez 5 Şubat Ortaokulunda okuyorum, ilkokulumun ilk 3 sınıfı İstanbul Rauf Orbayda, 4. sınıfım Niğde merkez Memnune Türkerde geçti ve ilk kavgam 4. sınıfta olmuştu.)

Teneffüslerde kütüphane ya da kantinde takıl.
Ön sırada otur ve öğretmenle aranı iyi tut. Eğer böyle yaparsan öğretmen sana derslerde yapılan bir imayi bile fark edecektir.
Kimseyi tersleme ama çok masum da durma.
Bunları yaparsan 0 risk ile atlatabilirsin bence.

Ön sırada oturmak benim için imkansız çünkü hep sınıfın en uzunu oldum. Bu yüzden hep en arkaya oturtulurum.

Ben ilk dönem çok sessizdim. Fakat lgs ye 1 hafta kala 4 kişiye dava açtım okuldan 😁 Benim sayemde gitti sicilleri. Sadece sana batmadıkça olaylara sessiz kalmaya çalış, yeter.

Ha bir de 7. sınıfta iken birkaç çocuk bana bir grup halinde çok sert şiddet uygulamışlardı ve hatta bir tanesi kemer ile boynuma saldırdı yaklaşık 2 hafta kemerin izi kaldı boynumda.

Geri
Yukarı