8. sınıftan hiçbir şey hatırlamamak

Hocam gittiğiniz okulun çok önemi var ki galiba siz iyi bir okula gidiyorsunuz. Ben klasik LGS'siz öğrenci alan bir mahalle okulunda 10. sınıfım (Anadolu Lisesi). Hocalar sınavları çok zor yapmıyordu 9. sınıftayken ama ona rağmen sınıf ortalamamız matematikte 34'tü. Sizin hocalarınız şöyle düşünüyor bu adamlar LGS'den yüksek almışlar demek ki çalışkanlar. O zaman biz de bunlara zor sınav yapalım ve sözlülerinden kısalım. İyi okulların hepsi bu mantıkla çalışıyor. :D

Hala çalışabilirsin geç değil senin çalışmana bağlı matematik dersine yüklen orta okul 8.sinifta matematiğim 72 iken 9.sınıfta 97'ye çıkarttım sebebi her gün okuldan geldikten sonra ders çalışmamdi, tavsiyem 15 şubata kadar deli gibi matematik çalış, canlı dersler bittikten sonra çalışmaya devam et 1.30- 2 saat civarı derslerde övgü aldıkça ders çalışma isteğin artacak daima en iyisi olmak isteyeceksin, şu an 10.sinifim ve bende deli gibi çalışıyorum unutma ülkemizin şartları kötü düzgün bir gelecek için çok çalışmalı ve en iyilerden olmalısın.

Ben pek çalışmadım ama sen kesinlikle çalış, çalışmadığım için pişmanım. Çalışsaydım şehrin en iyi lisesine gidebilirdim ama hiç çalışmadım.
Hocam benim matematik ve Türkçem hariç hepsi çok iyi ama matematiği gerçekten anlayamıyorum ebob ekok filan zor gerçekten Türkçe de de fiilimsiler çok zor birde ben paragrafları 3 dk. Da okuyorum, umarım iyi puan alırım. Sadece sınavda çok panik yapmaktan korkuyorum :( bir de matematikten korkuyorum tabii :)

LGS de 429 puan aldım. 8.sınıf ortalamam 98 puan ama şu anda 9. sınıfın 2. dönemindeyiz ve ben hiçbir şey hatırlamıyorum. Bir sürü dersten 50 aldım.
Ayrıca hiç ders çalışma isteğim yok. 9. sınıf büyüsü müdür yoksa ben gerçekten çökmüş müyüm?
Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum, test çözmek geliyor aklıma ama konuları hatırlamıyorum ki.

Okulların açılmasına 10 gün kaldı, test kitaplarım bomboş.
Ne yapmalıyım? Kafamı kırmadığı sürece her şeyi yapabilirim.

Fortnite, Valorant, Portal oyunlarını oynuyorum; oyunları bırakmalı mıyım yoksa süresini mi azaltmalıyım?

Şimdiden teşekkürler.
Bende LGS 459 puan yaptım ve senle aynı durumdayım korkutuyor insanı.

Yeni konular

Geri
Yukarı