8 TL'ye 8 Steam Oyunu

Bundlestar, bugün itibariyle güzel bir kampanya başlattı, ismi Allstar Bundle ve sadece 2.78 Avroya 8 adet oyuna sahip olabilirsiniz. Oyunların toplam değereinin 100 Dolar olduğu belirtilmiş...

Oyunlar: Tropico 4 Steam Special Edition, Magicka, S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky, Mount & Blade: With Fire And Sword, System Shock 2, Deponia, To The Moon, Prime World: Defenders

Link: www.bundlestars.com: All Stars Bundle

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam şu an ödeme ekranındayım, siteyi pek bilmiyorum. Güvenilir midir ? Taklaya getirmesinler sonra ? 100 dolarlık oyunlar 3 dolara vermiş oluyorlar ? :D

Son düzenleme:
Az önce aldım ve keyleri kolyca aktive ettim. Faturada da sadece istediği miktarı aldı. Denendi, güvenle kullanabilirsin. Bu arada güzel bir satış tekniğidir indirimsiz fiyatı söylemek, kimse o oyunlara toplamda 100 dolar falan vermez. 4-5 yıl önce olsa belki :)

İyi forumlar.

Bence çok çöp bir paket değil mi ? Oyunlar anca bu fiyata satılabilirdi. 100 dolar diye yiyorlar milleti. :D

Bekle gelir hocam, spam kutusuna baktın mı?

Oyunlar popüler değil evet, sırf kütüphaneden oyun olsun diye aldım. Stalker iyi ama içlerinden.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı