8 TL'ye 8 Steam Oyunu

Bundlestar, bugün itibariyle güzel bir kampanya başlattı, ismi Allstar Bundle ve sadece 2.78 Avroya 8 adet oyuna sahip olabilirsiniz. Oyunların toplam değereinin 100 Dolar olduğu belirtilmiş...

Oyunlar: Tropico 4 Steam Special Edition, Magicka, S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky, Mount & Blade: With Fire And Sword, System Shock 2, Deponia, To The Moon, Prime World: Defenders

Link: www.bundlestars.com: All Stars Bundle

Son düzenleyen: Moderatör:
Taklaya geldik abi :D
Düzenleme: taklaya geldik demiştim gelmemişiz abi :D Adamlar 1 dakika önce mail attı keyler tamammış.

Bundle satars.png

Perşembe günü 1.83 euroya almıştım, görüyorum ki fiyatı artmış. Bana Steam keyler hemen gelmişti, yani korkmayın dolandırıcılık yoktur. İçine sinmeyen sanal kart olayına falan baksın ya da farklı alternatifler var ise onlara bakabilirsiniz.

Hafta başın da indiegala 1.89$ monday bundle almıştım gelmedi. Artık güvenmiyorum bu sitelere neyse ki sizlere key gelmiş.

Hafta başın da indiegala 1.89$ monday bundle almıştım gelmedi. Artık güvenmiyorum bu sitelere neyse ki sizlere key gelmiş.

Nasıl ödeme yöntemleri kullanıyorsunuz bilmiyorum ama bugüne kadar hiçbir sitede beş kuruş param kalmadı...

İlk çekilen para sanırım doğrulama için. Eğer öyle ise 8 TL'nin biraz altına gelmiş oldu:

Bundlestars ödeme.jpg

İninal kartıma 10 TL yükledim, ürünü sepete ekledim, ödeme yollarından ''pay on credit/debit card'' seçeneğine tıkladım. Gelen bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde doldurdum fakat ödemeyi sonlandırınca resimdeki hatayı aldım. Yardım edebilirmisiniz ?

Dosya Ekleri

• hata.png
    hata.png
    8,4 KB · Görüntüleme: 422
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı