8 TL'ye 8 Steam Oyunu

Bundlestar, bugün itibariyle güzel bir kampanya başlattı, ismi Allstar Bundle ve sadece 2.78 Avroya 8 adet oyuna sahip olabilirsiniz. Oyunların toplam değereinin 100 Dolar olduğu belirtilmiş...

Oyunlar: Tropico 4 Steam Special Edition, Magicka, S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky, Mount & Blade: With Fire And Sword, System Shock 2, Deponia, To The Moon, Prime World: Defenders

Link: www.bundlestars.com: All Stars Bundle

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş bana 5 saat oldu halen bekliyorum :D Bana da ödeme yapınca 2 mail birden geldi birinde dekont var diğerinde şunlar yazıyo:

Please note there will be a delay on this occasion as this order has been selected for Manual Authorisation.
This can happen for a variety of reasons and may result in a delay of up to one working day, however the process is normally completed within 2 hours.
When your order is completed we will send a separate email confirmation containing a link to your keys.
The Order Processing Team
BundleStars.com

Bu arada @Batuhan Safalı kardeş ben ne olur ne olmaz diye sanal kart oluşturup 15 tl limit verip öyle almıştım. Kartı doğrudan kullanmak pek içime sinmemişti ama sanırsam kart bilgilerini kaydetmiyorlar. Yine de bir kontrol et istersen giriş yapıp bir ürün satın alma ekranına girmeyi dene.

Ben şimdi satın aldım. Almam ile maillerin gelmesi bir oldu, toplam 5 mail geldi. 11.87 TL de karttan çekildi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abi fiyat olayında büyük ihtimal banka bizi taklaya getirdi euro'yu kaçta değerlendirdiler kim bilir :D Ama bu mail olayı sıkıntı oldu bakalım ben durumu bildirdim ekran görüntüsü filan da alıp gönderdim adamlara cevap bekliyorum halen.

Please note there will be a delay on this occasion as this order has been selected for Manual Authorisation.

Bu düzen Manuel Ruhsatı için seçilmiş gibi bu vesileyle bir gecikme olacaktır unutmayın.

Biz Facebooktan Üye oldugumuz İçin Geçikme Olacak Büyük İhtimal :S

Ben facebook ile üye oldum anında gönderdiler kodu bence bankayla alakalı bir sorun sizinki. Bu arada kart olayına çok taktım ben ya arkadaşımın kartıydı eğer öyle bir şey olursa çok mahçup olurum çocuğa karşı :kararsız:

Hocam bende satın aldım. İşlemi tamamlamam ile key mesajının gelmesi bir oldu teşekkür ederim. Benden 8.27 TL aldılar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı