80 Mbps internet Wi-Fi ile 37 Mbps

Olsun yayın gücü iyi olmadıktan sonra istersen dibine koy yine çekim kalitesi iyileşmeyecek. Modem eğer 5 GHz destekliyorsa onu açıp dene, onun dışında Access point veya repeater gibi şeyler almadan çözebileceğini sanmıyorum.
Gerekmiyor. Doğru ayar yeterli.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    56,6 KB · Görüntüleme: 105
  • Adsız   .png
    Adsız .png
    58,6 KB · Görüntüleme: 101
Etrafta ne kadar WiFi var peki?
Çok kalabalık mı?
Normalde çalışması gerek aslında. Bir de ağ bağdaştırıcı özelliklerini atar mısınız? orda hangi hızda bağlandığı gözükmesi gerek. Bu ekrandaki gibi.
Screenshot from 2020-07-07 13-41-13.png

Etrafta ne kadar WiFi var peki?
Çok kalabalık mı?
Normalde çalışması gerek aslında. Bir de ağ bağdaştırıcı özelliklerini atar mısınız? orda hangi hızda bağlandığı gözükmesi gerek. Bu ekrandaki gibi.Eki Görüntüle 609396

Atmıştım ama atayım tekrar.
Adsız      .png
Hız .pngAdsız      .png
Kimse Geforce Now ile ilgili bir şey demedi. O iş nasıl oldu ben onuda anlamadım. Daha önce böyle bir sıkıntı yoktu.

Son düzenleme:
Hızınız 65 olarak gözüküyor, internetten o kadar çekemiyorsa o zaman modem ve ya etrafın kalabalığında size ayrılabilen zaman dilimi yetmiyordur. Daha iyi bir modeme geçmenin zamanı gelmiş olabilir...

Hızınız 65 olarak gözüküyor, internetten o kadar çekemiyorsa o zaman modem ve ya etrafın kalabalığında size ayrılabilen zaman dilimi yetmiyordur. Daha iyi bir modeme geçmenin zamanı gelmiş olabilir...

Ethernet ile hızın tamamını hatta fazlasını bile alıyorum. Kablosuz alamıyorum.

Abc.png

Peki modem olarak ne önerirsiniz? Fazla açılamam yalnız, onu baştan söyleyeyim de.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı