800-1000 TL kasa+PSU önerisi

Sharkoon Pure Steel Black USB 3.0 Temperli Cam ATX Siyah Mid Tower Gaming Kasa - incehesap.com

"Bütçemi aşar" derseniz de; High Power Element BR 750W 80+ Bronze Siyah ATX Güç Kaynağı(HP1-M750BR-H12S) - Güç Kaynağı - Bilgisayar Bileşenleri | Teknobiyotik PSU olarak tavsiyem bu.

@Mert Yusuf oldukça saçma fiyatlandırma. Tavsiye etmem.

Sharkoon Pure Steel Black USB 3.0 Temperli Cam ATX Siyah Mid Tower Gaming Kasa - incehesap.com

"Bütçemi aşar" derseniz de; High Power Element BR 750W 80+ Bronze Siyah ATX Güç Kaynağı(HP1-M750BR-H12S) - Güç Kaynağı - Bilgisayar Bileşenleri | Teknobiyotik PSU olarak tavsiyem bu.

@Mert Yusuf oldukça saçma fiyatlandırma. Tavsiye etmem.

color master ın mb511 kasası nasıl? Forumda PSU sunun ses sorunları olduğunu yazmış bir çok kişi düşünmeliyim?

Hocam bu kasayla gelen PSU ne kadar güvenilir?

Hocam Xigmatek kötü bir firma değildir ancak bu seti seçmemdeki sebep orta üst düzey bir kasa orta düzey bir PSU barındırdığı için ancak PSU'su biraz sesli çalışıyor diyenlerde mevcut. Şu an piyasa çok artmış[email protected] arkadaşımızın önerdiği sette gayet güzel bir set High Power Gold güç kaynağını 3.5 yıldır kullanıyorum tık demedi verim ve sağlamlık sessizlik açısından çok daha önde olacaktır kasayı ben üstte PSU sevmiyorum tercih etmessem sırf o yüzden etmem ancak forumda çok memnun arkadaşımız var sizin böyle bir takıntınız yoksa bence düşünebilirsiniz o setide.

Yeni konular

Geri
Yukarı