800 TL civarı mekanik klavye önerisi

Bütçe
800

ahmet081905

Kilopat
Daha fazla  
800 TL civarı klavye arıyorum belki biraz üstüne çıkabilirim almışken uzun ömürlü olmasını istiyorum.
Klavyede aradıklarımsa RGB olması USB yeri olması bir de belki bilek desteği.
Aklımda G513 Romer G var ama emin olamıyorum fiyatlar yüksek olsa da indirimleri bekleyebilirim.
Mavi Switch benim için çok sesli daha sessiz gerçek mekanik klavye arıyorum.
Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu önerme sebebiniz nedir herhangi bir artı eksi veya kullanıcısı mısınız? Kalite konusunu falan bilmiyorum rica etsem detay verebilir misiniz?
Kullanmadım fakat eskiden kullandığım TUF Gaming K5'in malzeme ve kalite yapısına göre buna yorum yapabilirim. Malzeme kalitesi bakımından sizi yanıltmayacak seviyede bir model. Her ne kadar benim kullandığım yarı mekanik olsa bile bu zamana kadar Asus'un mekanikle ilgili bir problemi ile karşılaşmadım. Daha da anlaşılır olması için videoları izlemenizi tavsiye ederim. Alternatif marka olarak Corsair, HyperX gibi markalara yönelebilirsiniz.

Kullanmadım fakat eskiden kullandığım TUF Gaming k5'in malzeme ve kalite yapısına göre buna yorum yapabilirim. Malzeme kalitesi bakımından sizi yanıltmayacak seviyede bir model. Her ne kadar benim kullandığım yarı mekanik olsa bile bu zamana kadar ASUS'un mekanikle ilgili bir problemi ile karşılaşmadım. Daha da anlaşılır olması için videoları izlemenizi tavsiye ederim. Alternatif marka olarak Corsair, HyperX gibi markalara yönelebilirsiniz.

Teşekkürler aklıma yattı araştırırken k7'yi gördüm biraz daha pahalı galiba onda USB yeri yok ekstra galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı