800 TL mekanik klavye önerisi

Bütçe
800

Quadranil1

Decipat
Makaleler
6
Bütçe 800 TL civarı mümkünse Razer marka klavye önerilerine açığım. Bütün seti aynı marka yapmaya çalıştığım için Razer diyorum bu arada 800 TL'ye çok daha iyi diyorsanız başka markalara da bakabilirim.

RGB ve mekanik olması şart.
Bilek destekli olursa iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda o fiyat bandında mekanik Razer klavye bulunmamaktadır, membrane olarak Oranta Chrome V2 mevcut. bütçeyi arttırırsan Blackwidow V3.

Hocam açıkcası bende klavyemden memnun değilim değiştireceğim 1000 tl civarı birşey bakıyorum lakin suan da cidden yok Razer Blackwidow diyor herkes inceleme videolarına gir bak resmen çöp.. suan icin alınacak klavye yok gibi dolar kuru etkiliyor sanırım kampanya beklemek gerekecek sanırım

MSİ Vigor GK30 acayip bir klavyedir kesinlikle bakmanızı öneririm link:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam açıkcası bende klavyemden memnun değilim değiştireceğim 1000 tl civarı birşey bakıyorum lakin suan da cidden yok Razer Blackwidow diyor herkes inceleme videolarına gir bak resmen çöp.. suan icin alınacak klavye yok gibi dolar kuru etkiliyor sanırım kampanya beklemek gerekecek sanırım
Yaklaşık 3 hafta önce Blackwidow V3 TKL sürümünü 930tl gibi bir fiyattan aldım, oldukça memnunum. Tek eksisi o fiyatta çıkarılabilir veya burgu kablo beklerdim.

Bütçeyi 1200'e kadar çıkartabilirim.
Blackwidow V3 TKL var ama sesli switchlere sahip. Razer şart değilse Alloy Origins Core öneririm:

Klavyenin neresi çöp cidden merak ettim.

@konrad_k bilek desteği çok kötü sert plastik ve mıknatısı yok hadi mıknatıs koymadınız bare baska bişi yapın.. bilek desteği bu yüzden kötü sonrasında tuşları sallanıyor mesela sen sanırım suan kullanıyosun " enter , shift ve space gibi tuşlarını mesele kontrol et sabit değil ben o klavyeyi satın alacaktım arkadasımda vardı denedim ve almadım daha doğrusu suan da ki piyasasını kesinlikle haketmiyor. şuan itopyada 1100 tl ( diğer sitelerde 1300 ) civarında , sana soruyorum bu fiyata o klavyeyi alırmıydın? ben sevmedim önermiyorum

@konrad_k bilek desteği çok kötü sert plastik ve mıknatısı yok hadi mıknatıs koymadınız bare baska bişi yapın.. bilek desteği bu yüzden kötü sonrasında tuşları sallanıyor mesela sen sanırım suan kullanıyosun " enter , shift ve space gibi tuşlarını mesele kontrol et sabit değil ben o klavyeyi satın alacaktım arkadasımda vardı denedim ve almadım daha doğrusu suan da ki piyasasını kesinlikle haketmiyor. şuan itopyada 1100 tl ( diğer sitelerde 1300 ) civarında , sana soruyorum bu fiyata o klavyeyi alırmıydın? ben sevmedim önermiyorum
Fiyata göre konuşacaksak şu an herhangi bir teknolojik ürün fiyatını hak etmiyor, her şey ederinin en az iki katında. Çok değil birkaç ay önce 600 liraya aldım bu klavyeyi. Bilek desteği gibi eksikleri var fakat normal şartlar altında fiyatının karşılığı bir ürün. Asus Tuf K3 de 1000 liraya satılıyor şu an, emin ol bu klavyeden daha rezalet hâlde. XPG summoner keza öyle. Demem o ki fiyatı bu klavyenin suçu değil, klavye ederi değerinde.

Geri
Yukarı