8000-12000 TL monitör önerisi

BerkeBöke

Centipat
Daha fazla  
Selam.
8K-12K arası IPS 2K çözünürlükte oyun oynamak için monitör alacağım. Tercihen 10k civarı olursa çok hoş olur. Monitörlerden pek anlamıyorum ama dizi film izlemek içinde kullanacağım. VA 1080p 144Hz monitöre sahibim. Bu monitörü 2.monitör olarak kullanacağım. 4K monitörler çok pahalı geldi gözüme, 2K monitör alıp, 4K dizi film izlemeyi düşünüyorum. İnternetteki videoların kalitesi gerçek 4K kalitesinde olduğunu düşünmüyorum. Ana amacım oyun oynamak. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam.
8K-12K arası IPS 2K çözünürlükte oyun oynamak için monitör alacağım. Tercihen 10k civarı olursa çok hoş olur. Monitörlerden pek anlamıyorum ama dizi film izlemek içinde kullanacağım. VA 1080p 144Hz monitöre sahibim. Bu monitörü 2.monitör olarak kullanacağım. 4K monitörler çok pahalı geldi gözüme, 2K monitör alıp, 4K dizi film izlemeyi düşünüyorum. İnternetteki videoların kalitesi gerçek 4K kalitesinde olduğunu düşünmüyorum. Ana amacım oyun oynamak. Önerilerinizi bekliyorum.

ASUS 27" TUF GAMING VG27AQL3A modelini önerebilirim. Birkaç gün önce Vatan Bilgisayar'dan aldım. Özellikleri açısından fiyatı piyasa normalinde. Montaj bölümünde ölü piksel testi yaptılar. Daha sonra ödeme işlemini gerçekleştirdim. Test ederek alabilirsin. DisplayWidget uygulaması var. Masaüstünden parlaklığı vb. ayarlayabiliyorsun. Hoparlörü bir tık zayıf geldi. En azından hoparlörü var. Bazı modellerde hoparlör yok.

Teşekkürler. Önerdiğiniz modeller için inceleme videolarına bakıp seçim yapacağım.

ASUS 27" TUF Gaming VG27AQL3a modelini önerebilirim. Birkaç gün önce Vatan Bilgisayar'dan aldım. Özellikleri açısından fiyatı piyasa normalinde. Montaj bölümünde ölü piksel testi yaptılar. Daha sonra ödeme işlemini gerçekleştirdim. Test ederek alabilirsin. Displaywidget uygulaması var. Masaüstünden parlaklığı vb. ayarlayabiliyorsun. Hoparlörü bir tık zayıf geldi. En azından hoparlörü var. Bazı modellerde hoparlör yok.

Merhaba hoparlörü pek önemsemiyorum renk ve doygunluğu ön planda tutmak hoş olabilir. Monitörün incelemeleri çok iyi duruyor, sanırım bunu alacağım. Teşekkürler.

Geri
Yukarı