8000-8500 TL oyun için laptop önerisi

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bir abim için laptop arıyorum. Kendisi benden yardım istedi ancak ben de uzun zamandır bu konularda araştırma yapmadım tecrübeli arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum. Aradığım özellikler Intel işlemcili olması(abimin oynadığı oyunda AMD işlemcilerde sorun yaşanmasından dolayı). Fiyat bandı baslıkta da belırttıgım gıbı. Monster memnun oldugum bır marka oldugu için onlara baktım ama sızın bu fıyata alınabılecek F/P onerılerınız varsa bakabılırım. Site olarak Hepsiburada veya 2 kart secenegıyle alınabılecek baska sıteler olabılır. Sımdıden herkese teşekkürler.

Bu fiyat aralığında en iyisi.
öncelikle tesekkurler attıgınız ürünü bu fıyat aralıgında konu acan dıger arkadaslara da bır cok kısı onerdı ben de begendım. Diger onerılerde daha ıyısı cıkmazsa bunu alabılırız.

Teşekkürler Lenovo hem butceyı aşar hem AMD işlemci düşünmüyoruz diger Acer attıgınız modelın işlemcısı salıh adlı arkadasın attığı üründen daha yuksek ama ekran kartı dusuk sanırım 2 Acer arasında kalabılırım.

AMD şu an çok daha iyi neden düşünmüyorsunuz?
Teşekkürler Lenovo hem butceyı aşar hem AMD işlemci düşünmüyoruz diger Acer attıgınız modelın işlemcısı salıh adlı arkadasın attığı üründen daha yuksek ama ekran kartı dusuk sanırım 2 Acer arasında kalabılırım.

Kullandığım laptopun AMD'li versiyonu olmadığı için mecbur Intel aldım.

tesekkurler lenovo hem butceyı aşar hem amd işlemci düşünmüyoruz diger acer attıgınız modelın işlemcısı salıh adlı arkadasın attıgı üründen daha yuksek ama ekran kartı dusuk sanırım 2 acer arasında kalabılırım.
Hocam bu 2021 model 1650 dynamic boost desteği var 2020 model 1650Tİ ile denk hatta geçiyor. Zaten 2021 1650Tİ yok.

AMD şu an çok daha iyi neden düşünmüyorsunuz?

Kullandığım laptopun AMD'li versiyonu olmadığı için mecbur Intel aldım.
şöyle açıklıyım abim 45-50li yaşlarda ve oynadığı tek bir oyun var bu oyunda amd işlemcilerde sıkıntı çıkarıyor. Oyun oynarken ekran takılıyor amd iyidir ona bir şey söyleyemem ancak abimin uğraşmasını sıkıntı çekmesini istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı