8000-9000 TL'ye monitör dahil sistem önerisi

2X:
7900TL tutuyor kalan paraya ikinci elde monitör alırsın.

Önerdiğin sistem çok güzel. 13K'lık sistem. Bütçeden 5K yüksek. Şimdi gidip bu bütçe ile APU kullanılılır deme. Adam monitör dahil demiş gördüğün gibi. Bu bütçe ile ekran kartlı bir sistem alabilecekken neden APU alınsın peki? Cevap vermene gerek yok. Okuma yazması olan biri zaten istenilen özellikleri görebilir. Adam oyun için kullanacakmış. Ek olarak toplama ile o sistemi çok daha uyguna alabilirsin!

13K'lık sistem mi? Alakası bile yok önerdiğin parçalara bak öyle konuş hem hazır sistemi ayrı ayrı toplarsa daha pahalıya geliyor. Ekran kartlı bir sistem alabilir o konuda ucuza kaçtım para eklenirse daha iyisi alınabilir tabii ki ona lafım yok.(13K'lık sistem derken doğru şeye baktığına emin misin?)

13K'lık sistem mi? Alakası bile yok önerdiğin parçalara bak öyle konuş hem hazır sistemi ayrı ayrı toplarsa daha pahalıya geliyor. Ekran kartlı bir sistem alabilir o konuda ucuza kaçtım para eklenirse daha iyisi alınabilir tabii ki ona lafım yok.(13K'lık sistem derken doğru şeye baktığına emin misin?)

Oyun oynamak için APU sistem mi koyacaksın? Adam daha sonra geliştireceğim dememiş. Eğer ki deseydi tamamen size hak verirdim. Çünki sizin sisteminiz tam geliştirmelik bir sistem. Eğer ki ileride sistemi geliştirecekse sizinki çok daha uygun olur. Benim önerdiğim sistem geliştirme için uygun değil.

Oyun oynamak için APU sistem mi koyacaksın? Adam daha sonra geliştireceğim dememiş. Eğer ki deseydi tamamen size hak verirdim. Çünkü sizin sisteminiz tam geliştirmelik bir sistem. Eğer ki ileride sistemi geliştirecekse sizinki çok daha uygun olur. Benim önerdiğim sistem geliştirme için uygun değil.

Haklısınız oyun oynamak için ekran kartıyla almak daha iyidir ama APU performansı o kadar kötü değil ayrıca 6 bin TL'ye alınabilecek en iyi sifirlardan benim onerdigim, parçaları ayrı ayrı toplama daha ucuza gelmiyor orada bir yanlışın var. Ayrıca önerdiğin sistem de saçma sapan bir sistem onu da ekleyeyim.

Haklısınız oyun oynamak için ekran kartıyla almak daha iyidir ama APU performansı o kadar kötü değil ayrıca 6 bin TL'ye alınabilecek en iyi sifirlardan benim onerdigim, parçaları ayrı ayrı toplama daha ucuza gelmiyor orada bir yanlışın var. Ayrıca önerdiğin sistem de saçma sapan bir sistem onu da ekleyeyim.
hocam önerdiğiniz apu sistemi alıp 2. el gtx 750ti 2 gb 128 bit alsam cs:go valorant gta 5 tarzı oyunları rahat oynar mıyım ?

Hocam önerdiğiniz APU sistemi alıp 2. el GTX 750 Ti 2 GB 128 bit alsam CS:GO Valorant GTA 5 tarzı oyunları rahat oynar mıyım?

Kanka Ryzen 5 Pro 4650G'nin Vega 7 APU'su var. Bu APU GTX 750 Ti'den çok daha güçlü. Yani çöpe para atmış olursun. Ek olarak her oyunu bu işlemci ile oynayabilirsin. Peki ekran kartı almak istediğinde ne alman gerekir? Bu APU güçlü olduğu için APU'dan daha güçlü ve FPS farkına değecek bir ekran kartı alman gerekir. En az RX 6500 XT almanı öneririm. NVIDIA tarafında ise GTX 1060 önerirdim fakat bu kart eskidi. En az GTX 1660S öneririm. O da ekran kartı alacağın zaman. Oyun olarak RDR2, Cyberpunk 2077 gibi her oyunu bu APU işlemci ile oynayabilirsin. Bunu da ekleyeyim.

Kanka Ryzen 5 Pro 4650G'nin Vega 7 APU'su var. Bu APU GTX 750 Ti'den çok daha güçlü. Yani çöpe para atmış olursun. Ek olarak her oyunu bu işlemci ile oynayabilirsin. Peki ekran kartı almak istediğinde ne alman gerekir? Bu APU güçlü olduğu için APU'dan daha güçlü ve FPS farkına değecek bir ekran kartı alman gerekir. En az RX 6500 XT almanı öneririm. NVIDIA tarafında ise GTX 1060 önerirdim fakat bu kart eskidi. En az GTX 1660S öneririm. O da ekran kartı alacağın zaman. Oyun olarak RDR2, Cyberpunk 2077 gibi her oyunu bu APU işlemci ile oynayabilirsin. Bunu da ekleyeyim.

Bu APU seni 2,3 yıl idare edecektir diye düşünüyorum. Tabii o zamana kadar çeşitli ekran kartları çıkar. Belki de onlara yönelirsin.

Bu APU seni 2,3 yıl idare edecektir diye düşünüyorum. Tabii o zamana kadar çeşitli ekran kartları çıkar. Belki de onlara yönelirsin.
hocam bu sistemi internet dışı nerden bulabilirim ankarada yaşıyorum?

Geri
Yukarı