8000₺ Monitör Dahil Sistem Önerisi

Benim attığım linki diyorsan 2x8 GB ram var orada. PSU'su Cougar ki piyasadaki en iyi firmalardandır, senin attığın Sharkoon'u havada karada yer. :D Fiyatı uygun olsun diye de diğer tüm hazır sistem toplayan firmalar gibi adata 480 gb ssd kullanmışlar. Senin bu en son dizdiğin sistemde ssd bile yok.

Çocuk sen git pc filan toplama. Rezil ediyorsun kendini. 8.5k verip 1.5k lık gpu alıyosun, cougar'ı bilmeden etmeden dandik diyorsun. Yazık. Daha bir de her yazdığın sisteme "al adam gibi sistem" diyosun. :D Parayı çarçur etmede bayağı başarılısın.
Raporlandin canim kurallari öğren de gel ama ilk sistem hakkında haklisin bende beğenmedim 😜
Benim attığım linki diyorsan 2x8 GB ram var orada. PSU'su Cougar ki piyasadaki en iyi firmalardandır, senin attığın Sharkoon'u havada karada yer. :D Fiyatı uygun olsun diye de diğer tüm hazır sistem toplayan firmalar gibi adata 480 gb ssd kullanmışlar. Senin bu en son dizdiğin sistemde ssd bile yok.

Çocuk sen git pc filan toplama. Rezil ediyorsun kendini. 8.5k verip 1.5k lık gpu alıyosun, cougar'ı bilmeden etmeden dandik diyorsun. Yazık. Daha bir de her yazdığın sisteme "al adam gibi sistem" diyosun. :D Parayı çarçur etmede bayağı başarılısın.
O monitörü ben de düşündüydüm bi aralar fakat gercek ms değeri 17
Raporlandin canim kurallari öğren de gel ama ilk sistem hakkında haklisin bende beğenmedim 😜

O monitörü ben de düşündüydüm bi aralar fakat gercek ms değeri 17
Knk sen niye üstüne alındın ki gandalfa dedim ben
Hayır rapor yedin boşuna

Teşekkürler beyler 😊 Dolar’ın düşmesini bekliyeyim o zaman. 😊 Düşünce de toplayayım
Çok korkmayın bence en kötü bilgisayarcı yapar ya da yakınınızda bu konudan anlayan birileri.

Sistem topladım 9000 TL tutuyor çok sağlam sistem oldu dolar düşmesini beklerseniz efsane bir sistem eşi benzeri yok :D monitör dahil bu arada dolar 6.30 gibi fiyatı olunca çok ucuzlar bu sistem ortalama 8300 TL tutar bir de fabrikalar açılırsa yani zaman varsa kesinlikle bekleyin daha swap yapılmadı diye biliyorum.

.

.

.

.

.

.

XPG XPG 8GBX1 3000MHZ Single DDR4 Red Gammix Ram 8x2.

.

hocam rx5700 yerine gtx 2060 alınmaz mı ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı