8000 TL 2K 144 HZ Monitör Tavsiyesi

Frennzy

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşla ;

Daha önce MSI MPG ARTYMIS 273CQR Monitör satın aldım ama 1 tane ölü piksel çıktığı için iade ettim şimdi 2K IPS 1ms 144 HZ veya 165 hHZ monitör arıyorum çok modeller var ama sizler benden daha iyi bilirsiniz ne almamı önerirsiniz?

Tavsiyelerinizi bekliyorum..

Bütçe : 7000 TL - 8000 TL

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de bunu düşünüyorum hem internet fiyatıyla vatan fiyatı bayağı yakın gidip yerinde test edip de alabilme imkanı var.
Evet yarın vatan a gidicektim yarın buna da bakarım. Teşekkür ederim.

Öneririm.
Bakacağım. Teşekkür ederim.

Bu montöre bakabilirsin.
Vatan da varsa buna da bakacağım. Teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Evet yarın vatan a gidicektim yarın buna da bakarım. Teşekkür ederim.

Bakacağım. Teşekkür ederim.

Vatan da varsa buna da bakacağım. Teşekkür ederim.
Hocam asusun tazeleme değerinden daha yüksek bir değer veriyor. O yüzden önerdim, bakarsınız zaten iyi forumlar.

@Sparity @Astronot94 sizlere çok teşekkür ederim bugün vatan dan test ederek aldım ve orada tanıdık arkadaşım çıktı ve çok iyi karar verdiğimi söyledi bunu almak ile sebebi ise ASUS Vg27AQZ
modelden çok stok olduğu için bitirmek için kampanya yaptığını söyledi 1 sene sonra 2 katı olacağını söyledi. Alacakların bilgilerine..

@Sparity @Astronot94 sizlere çok teşekkür ederim bugün vatan dan test ederek aldım ve orada tanıdık arkadaşım çıktı ve çok iyi karar verdiğimi söyledi bunu almak ile sebebi ise ASUS Vg27AQZ
modelden çok stok olduğu için bitirmek için kampanya yaptığını söyledi 1 sene sonra 2 katı olacağını söyledi. Alacakların bilgilerine..
Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın.

@Sparity @Astronot94 sizlere çok teşekkür ederim bugün vatandan test ederek aldım ve orada tanıdık arkadaşım çıktı ve çok iyi karar verdiğimi söyledi bunu almak ile sebebi ise ASUS VG27aqz.
Modelden çok stok olduğu için bitirmek için kampanya yaptığını söyledi 1 sene sonra 2 katı olacağını söyledi. Alacakların bilgilerine.

Hayırlı olsun, rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu.

Yeni konular

Geri
Yukarı