8000 TL'ye hazır sistem öneri

Bir şey merak ediyorum sonradan 2-3 bin lira kendiniz toplayabilecek durumunuz var mı? Varsa APU sizi oynamak istediğiniz oyunları oynatır ve rahat götürür yeni oyunları oynatmasada CS:GO Valorant falan yüksek FPS alırsınız APU'yla.

İnternet Cafe SIM 2 Valorant Minecraft Roblox oynayıp video çekeceğim fazla pek şey istemiyorumda yani kasmasını istemiyorum.

Bir şey merak ediyorum sonradan 2-3 bin lira kendiniz toplayabilecek durumunuz var mı? Varsa APU sizi oynamak istediğiniz oyunları oynatır ve rahat götürür yeni oyunları oynatmasada CS:GO Valorant falan yüksek FPS alırsınız APU'yla.

Sonradan toplayamam.

8000 liraya ancak APU hazır sistem alırsınız. Tek şansınız ya 2. el yada kendiniz toplamak. Valorant 200-300 fps veren 8000 liralık hazır sistem şuan yok sadece youtuberların sistemlerini takip edebilirsiniz onlarda 10k ve üstü oluyor.

GT 1030 dünyanın en gereksiz kartı Ryzen 5 5600g apusuyla aynı güçte onun yerine işlemciyi ve kartı çıkartıp r5 5600g apu toplarsınız hem ekran kartı aynı olur performansı hemde işlemciniz daha iyi olur ve geleceğe dönük olur.
Ne 5600G'si? :D Ryzen3 3200G ile eşit bir kart GT 1030. :D

Ne 5600G'si? :D Ryzen3 3200G ile eşit bir kart GT 1030. :D

İşte çok gereksiz bir kart bütçeye göre. Sonradan ekleme yapmayacaksa bile kuzenimde R5 5600G ve RX 6600 sistem var. Yanlışlıkla APU'yu kullanıyordu bir ara Assassin's Creed oddysseyde bile düşük ayarlarda 30 FPS görüyor. Ki oyun bayağı sistem isteyen bir oyun. Yani bence en mantıklı seçim APU olur APU'lar bayağı gelişti zaten.

İşte çok gereksiz bir kart bütçeye göre. Sonradan ekleme yapmayacaksa bile kuzenimde R5 5600G ve RX 6600 sistem var. Yanlışlıkla APU'yu kullanıyordu bir ara Assassin's Creed oddysseyde bile düşük ayarlarda 30 FPS görüyor. Ki oyun bayağı sistem isteyen bir oyun. Yani bence en mantıklı seçim APU olur APU'lar bayağı gelişti zaten.

NASA-ERAY/ Intel Core i3 10105F/GIGABYTE GeForce GTX 1650 OC 4GB/16GB DDR4/500GB NVMe M.2 SSD/Geforce Espor PC |ITOPYA.COM bu iyi midir?

Demek istediğim elinde hali hazırda bir sistem yoksa ve yeni sistem topluyorsan GT 1030 gereksiz bir kart. Bana göre o kart elinde hali hazırda eski bir bilgisayarın olupta düşük bütçede bir ekran kartı arıyorsan işine yarayacak bir kart olur. Onun dışında o kartın herhangi başka bir amaç dışında kullanılacağını sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı