8000 TL'ye telefon önerisi

Bütçe
8000

Berabeys

Decapat
Daha fazla  
Oyun olarak sadece Clash of Clans oynayacağım onun dışında telefonda sadece YouTube Instagram vs kullanıyorum.

Donma yapmayan kamerası kötü olmayan fiyat performans ürünü ve bütçemi aşmayan ürün önerilerinizi bekliyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.

Oyun olarak sadece Clash of Clans oynayacağım onun dışında telefonda sadece YouTube Instagram vs kullanıyorum.

Donma yapmayan kamerası kötü olmayan fiyat performans ürünü ve bütçemi aşmayan ürün önerilerinizi bekliyorum.

Apple ve 2. El kullanırım derseniz, IPhone 8, 8+ belki zorlayarak, denk getirebilirseniz X, XS alabilirsiniz.

2. El android bandına öneri verecek olursam da S10 ve S10+ diyebilirim. Kamerası bana göre XS Max la yarışan bir telefon 2. El kullanmam falan diye düşünüyorsanız incelemelerine bir bakınız alacağınız 0 telefonla karşılaştırınız sonra zaten kararınızı verirsiniz. :)

0 Realme C55, M14 ikinci el S10, SE 2, p30.

@Nqvelist @tahtakapı @Erenk1905
2.el almayı düşünmüyorum. Redmi Note 10s önerir misiniz?
Özellikleri hoşuma gitti 128 GB hafıza 8 GB RAM fakat telefon için çok donuyor diyen oldu forumda Hepsiburada yorumlarına baktım 3001 değerlendirmede 4.7 puan almış.

Dostum Redmi serisinde en alınabilir telefon Note 10 Pro modeli oda 10 bine denk geliyor, ne yap ne et butceni en azindan 10 bine çıkar. Her gün telefon almıyoruz, aldığında seni üzmeden 3 5 yıl götürecek bir model almaya çalış.

@Nqvelist @tahtakapı @Erenk1905
2.el almayı düşünmüyorum. Redmi Note 10s önerir misiniz?
Özellikleri hoşuma gitti 128 GB hafıza 8 GB RAM fakat telefon için çok donuyor diyen oldu forumda Hepsiburada yorumlarına baktım 3001 değerlendirmede 4.7 puan almış.
Dandik bir işlemcim var 4 ram 128 hafıza 5000 mAh TECNO marka telefonum var benim bile donma çok olmadı 1. Yılım canımı sıkmadı. Xaomi daha büyük bir marka sorun yaşamazsınız gibi.

Bütçeyi artırıp en az A34 almaya çalış, uzun zaman götürsün.

Hocam arttır dediğiniz telefon 11k benim 8000 TL bütçem var bütçeme uygun öneriniz var mı?

0 Realme C55, M14 ikinci el S10, SE 2, p30.

Realme C55 güzel gibi hocam yenileme hızı 90Hz RAM8 depolama 256.

Donma vs yapar mı? Çok ısınır mı? Uzun vadede üzer mi?

Son düzenleme:

2. el iPhone SE2, sıfır Samsung Galaxy M33.

Hocam arttır dediğiniz telefon 11k benim 8000 TL bütçem var bütçeme uygun öneriniz var mı?

Realme C55 güzel gibi hocam yenileme hızı 90Hz RAM8 depolama 256.

Donma vs yapar mı? Çok ısınır mı? Uzun vadede üzer mi?

3 yıl işini görür. Cihaz orta seviye olduğu için amiral gemisi performansı beklememek lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı