6.000 TL'ye telefon önerisi

Bütçe
6000

Berabeys

Decapat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi 6000 TL bütçem var ve telefon arıyorum. Telefonda Instagram, beğendiğim şeylerin fotoğrafını çekme ve Clash of Clans oynamak dışında bir şey yapmıyorum. Coc da donmasın çok fazla ısınmasın uzun vadede sıkıntı çıkarmasın yeterli.

Başlıkta belirttiğim gibi 6000 TL bütçem var ve telefon arıyorum. Telefonda Instagram, beğendiğim şeylerin fotoğrafını çekme ve Clash of Clans oynamak dışında bir şey yapmıyorum. Coc da donmasın çok fazla ısınmasın uzun vadede sıkıntı çıkarmasın yeterli.

Realme C55.

Vallahi ben hala Samsung S9 telefon kullanıyorum bu önerilen 6000-10000 TL arası telefonlardan daha üste seviye taş gibi telefon bence bu serilerin çok temiz kalmış 2.el versiyonlarına baksanız hem daha kaliteli hem de ucuz telefon sahibi olunur diye düşünüyorum.

2. El iPhone 7 veya Samsung Galaxy S9/S10.

@EsatKa @Erenk1905 EasyCep.comdan 2.el telefon da alabilirim.

6000TL lik ve yukarıda belirttiğim şeyleri karşılayabilecek 2. el telefon öneriniz var mı?

Arkadaşım eğer 2.el almayı düşünüyorsanız illaki alacağınız ürünü görerek, kesinlikle telefon satıcısından değil bizzatihi kullanıcısından alın bunun için Letgo, sahibinden, Facebook market placeden ama dediğim bizzatihi kullanıcıdan alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı