8000TL sistem tavsiyesi

ReptileWins

Picopat
Sevgili arkadaşlar, birkaç ay önce açılan benzer konulu başlıklar var fakat fiyatlar ay olarak da ciddi şekilde değiştiğinden yeni bir konu açmak istedim. Kafam çok karışık, bir yerde yanlış yapar mıyım diye düşünüyorum, başka almayı düşündüğüm şeyler de var. 8000TL'lik Galax 2080 Super ekran kartına ve en az Ryzen 5 3600 işlemcilere sahip bir sistem toplayacağım. Akıllı telefon falan da alacağım, o yüzden bir yanlış beni çok üzer. Bu iki parçadan hareketle bir oyun bilgisayarı önerisinde bulunursanız sevinirim. Ekran istemiyorum. Güç kaynaklı kasa da olabilir. Bütçe 8000TL. SSD ve RAM gibi şeylerin de iyi olmasını istiyorum, yaratıcı ve heyecan verici fikirlerinizi bekliyorum.

2060 Super, 2070 Super, 2080 Super alabilirsiniz, ve konuyu tam anlamadım, 8000 TL'ye işlemci + ekran kartımı? Yoksa sadece işlemci veya ekran kartımı?

2060 Super, 2070 Super, 2080 Super alabilirsiniz, ve konuyu tam anlamadım, 8000 TL'ye işlemci + ekran kartımı? Yoksa sadece işlemci veya ekran kartımı?

Yok bunlar da alınacak ama bu fiyata olmuyormuş. En az Ryzen 5 3600 ve en az Galax GTX 1650 Super Ex 1-Click veya bunlarla aynı düzeyde (Galax makbuldür) gerisi sizin hür iradenizle şekillenecek bir tavsiye de bulunursanız sevinirim. RTX 2080 şu an anlamsız anladığım kadarıyla. 2070 gibi şeylere gitsek herhalde RAM, SSD gibi şeyler güme gidecek. Benim sadece iki parçanın çok iyi diğerlerinin idare ettiği bir sistem değil, işlemci ve ekran kartı gibi diğer çevre dediğimiz bileşenlerin de iyi olacak bir sistem tavsiyesi arıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı