800TL Bütçe İçin Mtb Önerisi

TuğcanDirik

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. Yakın zamanda bir dağ bisikleti almak istiyorum fakat karar veremedim. Daha çok yeniyim pek bir tecrübem olmadı. Doğru seçimi yapmak için sizlerden yardım istiyorum. İkinci el alma şansım yok. Başlıkta da belirttiğim gibi 800tl gibi bir bütçem var pek aşamam. Önceliğim Salcano'dan yana ama başka markalar da olabilir. Aklımda Salcano ng 650 29" modeli var. Şu an 825 lira civarı doğru bir seçim midir yoksa daha iyileri var mıdır? Varsa yazın lütfen. Yarış bisikleti alırsam xrs 070 modeli var onu da pek tavsiye etmediler. Boyum 1.83, 80 kiloyum ve 16 yaşındayım. Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

@BilgisayarKurdu Hocam yardım et lütfen mesajlarını çok gördüm kron xc 150 de düşünebilirim. :D

2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
800 TL'ye 2. el bisiklet alabilirsin ama illa sıfır istiyorsan Sedona 701 veya Kron XC250 öneririm.

Bütçe yoksa KRON XC150 V-Fren veya ikinci el XC300 HD alınmalı, ikinci el alınırsa çok daha iyi olur tabi.
Arkadaşımız ceza süresi bittiğinde bisikleti almış olursa resimlerini paylaşır umarım :)

Görüntü olarak da hiç fena tasarlamamışlar, giriş seviyesi olsalar da :

DTwLUrY.jpg
igwcpPN.jpg

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı