850 TL APU sistem önerisi

G4560'ın içindeki HD610'u unutmuşum. Ancak bu denli ağır "biraz bilmeden yargılamayın, araştırın" sözleriniz benim gururumu incitti. Önerdiğiniz sistem güncel ve iyidir. Daha sonra ekran kartı eklenebilir. Mantıklı. Benim önerdiğim sistemden daha kalitelidir. Ancak HD610'a güvenip GTA V almanızı önermem. Sizi tatmin etmeyecektir.
Kusura bakmayın ama birden söyleyince bende belirtmek istedim. Bu arada kötü bir performans sunmuyor akıcı bir şekilde oynayabilir. Ama yinede dediğiniz gibi ekran kartı genede alması şart.

5 FPS mi? Araştırmadan etmeden cevap yazıyorsunuz, sonra millet gerçek sanıp inanıyor. Videodaki teste bakabilirsin 1080P'de 30 FPS, 720P'de ise 40 FPS alıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
1024x768 çözünürlükte 30 FPS oynanabiliyor.

1024x768 çözünürlükte 30 FPS oynanabiliyor.
1080P 30 FPS oynayabiliyor. ;)

5 FPS mi? Araştırmadan etmeden cevap yazıyorsunuz, sonra millet gerçek sanıp inanıyor. Videodaki teste bakabilirsin 1080P'de 30 FPS, 720P'de ise 40 FPS alıyor.
Şu testteki kaplamaların geliş süresine bir baktım da, A8 7650K APU içindeki GPU ile de aynı şeyleri yaşamıştım. Ancak hız aşırtma sınır tanımaz deyip APU içindeki ekran kartına da hız aşırtma (720-950MHz arası bir aşırtma) yaptım, GTA V High ayarlarda 30FPS yakaladım! :D
@WereBear O ayarlar GTA:SA ayarları. O kalitede oynamak da var.

Son düzenleme:
Şöyle bişey yaptım. Parçalar birbirine uyar mı?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı147285.PNG
    Ekran Alıntısı147285.PNG
    30,2 KB · Görüntüleme: 82
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı