850W PSU Tavsiyesi

Çözüm
H
@@SELÇUK X Hız aşırtma için yeni güç kaynağı almanıza gerek yok. Şuan kullandığın güç kaynağın da verimlilik sorunu olabilir. Benim sana önerdiğim güç kaynağı 750W Gold sertifikalı ve tam modüler. Senin baktıkların ile aynı yani. 750W sizin sistem için yeterli olacağına eminim ama içim rahat etsin diyorsanız, 850W alabilirsiniz.

Düzenleme: Ne kadar güç gereksiniminiz olduğunu hesaplar mısınız ? MSI Güç Kaynağı Hesaplayıcı. Buradaki değer de %100 yükte olan değerdir, bilginiz olsun.
İmzam da paylaştığım oyun bilgisayarımda kullanacağım eski güç kaynağım arızalandı. NZXT daha iyi değil mi ? Digital takip özelliği var.

İmzam da paylaştığım oyun bilgisayarımda kullanacağım eski güç kaynağım arızalandı. NZXT daha iyi değil mi ? Digital takip özelliği var.
FSP güç kaynakları arasında en kaliteli olan markalardan biridir ve birçok markaya güç kaynağı üretmiştir kalite açısından benim önerim FSP'den yana.

Corsair RM750X modelini ve Seasonic Focus 850W modellerini de öneririm. Corsair RM750X bu modellerin hepsinden daha üstündü diye biliyorum. NZXT'de dandik marka değildir.
Corsair hakkında çok fazla olumsuz yorum okudum. Seasonic güzel ama NZXT digital olması ve aynı fiyat kalite olarak çok farkı olur mu ?
Sisteminiz için 600W güç kaynağı bile yeterli. Bence bunu almanız daha iyi olacaktır.
Daha önce 700W güç kaynağı kullanıyordum fakat stabilite sıkıntısı çekiyordum fazladan fan eklemeyi felan düşünüyorum 650W yeterli diyorlar. OC yapmayı düşündüğüm için 850 istiyorum.

Corsair hakkında çok fazla olumsuz yorum okudum. Seasonic güzel ama NZXT digital olması ve aynı fiyat kalite olarak çok farkı olur mu ?
Corsair VS serisi ve CX serisinin olumsuz yorumları var ama RX serisinde bir sıkıntı yok rahatlıkla alabilirsiniz Technopatın test sisteminde de kullanılmakta.

@@SELÇUK X Hız aşırtma için yeni güç kaynağı almanıza gerek yok. Şuan kullandığın güç kaynağın da verimlilik sorunu olabilir. Benim sana önerdiğim güç kaynağı 750W Gold sertifikalı ve tam modüler. Senin baktıkların ile aynı yani. 750W sizin sistem için yeterli olacağına eminim ama içim rahat etsin diyorsanız, 850W alabilirsiniz.

Düzenleme: Ne kadar güç gereksiniminiz olduğunu hesaplar mısınız ? MSI Güç Kaynağı Hesaplayıcı. Buradaki değer de %100 yükte olan değerdir, bilginiz olsun.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı