8699 TL oyun için laptop önerisi

Exinie

Kilopat
8699 TL bütçem var. Oyun odaklı bir laptop arıyorum. Kafamda Acer Nitro 5 modelleri var. Monster'a kötü diyorlar, ısınma sorunları vb. o yüzden ona pek güzel bakmıyorum. Ama ücretsiz bakımı gözümü boyamıyor değil.

Bunu almayı düşünüyordum. Stok yok şu an. Sanırım satılmıyor, ara sıra açılıyor. Tam 8699 TL fiyatına:

Eğer satışa açılmaz ise bunu almayı düşünüyorum. Fakat ekranı 144Hz olup olmadığını anlayamadım:

144Hz ekranı olursa güzel olur. Hayatımda maksimum 75Hz gördüm. Devamını da görmek isterim. :D.

Hemen almayacağım. Biraz sürebilir şu an memnun kalmadığım bir laptopu iade etmeye çalışıyorum. Şimdiden teşekkürler. :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu modeli şu özelleştirmeler ile alacağım sanırım:

1608565919772.png

1608565927953.png

Tam istediğim özelliklerde, bütçeyi azıcık aşıyor ama olsun. Monster almak istemezdim ama ikna ettiler bir de yaşadığım kötü internet alışveriş deneyimlerinden sonra mağazadan almaktan daha yanayım.

2020 olduğunu nasıl anlıyorsun.

Kasa yapısından.

Bu modeli şu özelleştirmeler ile alacağım sanırım:

Eki Görüntüle 793487

Eki Görüntüle 793488

Tam istediğim özelliklerde, bütçeyi azıcık aşıyor ama olsun. Monster almak istemezdim ama ikna ettiler bir de yaşadığım kötü internet alışveriş deneyimlerinden sonra mağazadan almaktan daha yanayım.

Aynı modeli kullanıyorum ama o fiyata alınmaz.

Daha iyi işlemci ve daha iyi ekran kartı ayrıca Acer kalitesi.

Geri
Yukarı