870 TL şarj edilebilir fare önerisi

Burada bazı kişiler bu ürünü kötülemiş ama siz kullandıysanız çift el olduğu için bir sorun çıkarttı mı acaba ve model o nasıldır alınır mı hocam?

Son düzenleyen: Moderatör:
Burada bazı kişiler bu ürünü kötülemiş ama siz kullandıysanız çift el olduğu için bir sorun çıkarttı mı acaba ve model o nasıldır alınır mı hocam?
Pugio II'yi ben G903'e geri dönmeyecek olsam hala kullanıyor olurdum. Bataryası uzun gidiyor, gecikme anlamında çok büyük sıkıntıları yok. Model O Wireless gecikme anlamında en kötü oyun faresi diyebilirim. Zowie'ler bile daha iyi Model O'dan gecikme konusunda. Tavsiye etmem.

Pugio II'yi ben G903'e geri dönmeyecek olsam hala kullanıyor olurdum. Bataryası uzun gidiyor, gecikme anlamında çok büyük sıkıntıları yok. Model o Wireless gecikme anlamında en kötü oyun faresi diyebilirim. Zowie'ler bile daha iyi model O'dan gecikme konusunda. Tavsiye etmem.

O zaman Pugio 2 alacağım hocam.

Pugio II'yi ben G903'e geri dönmeyecek olsam hala kullanıyor olurdum. Bataryası uzun gidiyor, gecikme anlamında çok büyük sıkıntıları yok. Model o Wireless gecikme anlamında en kötü oyun faresi diyebilirim. Zowie'ler bile daha iyi model O'dan gecikme konusunda. Tavsiye etmem.

Hocam 100 gr fazla mıdır ya?

Rampage karşıyım hocam.
Bilmeden hareket etmeyin. Ürünün orijinali Pwnage Symm Wireless'tır. İsterseniz alırsınız tabii zorlama yok. Bende karşıyım fakat ürün gerçekten iyi. Bende karşıydım ama her ürünü kötü değil. İncelememde var onunla linkini paylaşayım:

Birde şu fareye bakın derim:

Geri
Yukarı