Şarj edilebilir fare önerisi

Bütçe
Max 500
Hocam pili değiştirmeyi denediniz mi bende de Logi'nin farklı bir modeli var aynı sorunları yaşıyordum pili değiştirdim düzeldi halbuki takılı olan pilde yeni sayılırdı.

Evet hocam her gün başka bir pil takıyorum üstelik aşırı da kullanmıyorum ilk takışta düzeliyor gibi oluyor fakat bir süre sonra yine aynı acaba Duracell falan alsam iş görür mü?

Evet hocam her gün başka bir pil takıyorum üstelik aşırı da kullanmıyorum ilk takışta düzeliyor gibi oluyor fakat bir süre sonra yine aynı acaba Duracell falan alsam iş görür mü?
Pek farkedeceğini sanmıyorum bende ki noname bir pil açıkçası ve değiştirdikten sonra düzeldi eğer birden fazla farklı pille deneyip yinede devam ediyorsa sorun yazılımsal yada mouse ile ilgili donanımsal bir şey olabilir.
Şurada ki çözümü deneyip bir kontrol edin isterseniz.
Ayrıca paylaştığım konuda arkadaş başka porta takıp çözmüş sorunu onuda deneyebilirsiniz eğer yapmadıysanız.

60 TL daha koyarsanız bu mouse güzel gündelik iş için de iyi oyun için de iyi kendim kullanıyorum bu fiyata çok bir şey beklemeyin ama.

O zaman senin faren bozuk kardeşim. Her gün pilmi takılır. Logitech M185 deneyebilirsin. Ben M185 kullanıyorum ve pili 2 seneye yakın gidiyor. M185 sensöründe ışık olmadığı için pili çok uzun gidiyor.

İstediğiniz türde bir ürün yok bu bütçede.
1707688180118.png

Atmış bir arkadaş demek ki varmış :)

Geri
Yukarı