Şarj edilebilir fare önerisi

Bütçe
Max 500

Can Özbek

Hectopat
Merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi şarj edilebilir mouse arıyorum. Bataryası sağlam dayanan hem kablolu hem kablosuz çalışabilen gündelik kullanım için olmasını tercih ederim oyun için değil yani. Var mı öneriniz, bütçem çok fazla yok ama tam F/P dediğiniz ürünler olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi şarj edilebilir mouse arıyorum. Bataryası sağlam dayanan hem kablolu hem kablosuz çalışabilen gündelik kullanım için olmasını tercih ederim oyun için değil yani. Var mı öneriniz, bütçem çok fazla yok ama tam F/P dediğiniz ürünler olursa sevinirim.

@Big Sumak'ın attığı ürün işini görür. 1 tane pil takıyorsun 1 sene gidiyor pili. Şarj etmekle, kabloyla falan uğraşma boşuna.

İstediğiniz türde bir ürün yok bu bütçede.
İlla bilindik marka (logitech vb) olsun demezseniz var.

Bazen indirime giriyor 119 liraya almıştık biz geçen ay. 400 mah pili var ama ışıksız modda 2-3 gün tam gün kullanıldı neredeyse halen çalışıyordu en son ben acıdım şarja taktım. Kablolu kullanamıyorsunuz ama. Kabloyla sadece şarj olabiliyor.

İlla bilindik marka (logitech vb) olsun demezseniz var.

Bazen indirime giriyor 119 liraya almıştık biz geçen ay. 400 mah pili var ama ışıksız modda 2-3 gün tam gün kullanıldı neredeyse halen çalışıyordu en son ben acıdım şarja taktım. Kablolu kullanamıyorsunuz ama. Kabloyla sadece şarj olabiliyor.
Yokmuş işte.

Boyutunun biraz küçük olması sorun değilse pili çok iyi gidiyor.

Edit: Şarj edilebilir demişsiniz. Yanlış oldu bu ürün.

Hocam halihazırda bunu kullanıyorum fakat bazen kafayı yiyor ışık yanıyor farenin altındaki optikte fakat ekranda mouse oynatılmıyor neden böyle anlamıyorum.

İlla bilindik marka (Logitech vb) olsun demezseniz var.

Bazen indirime giriyor 119 liraya almıştık biz geçen ay. 400 mAh pili var ama ışıksız modda 2-3 gün tam gün kullanıldı neredeyse halen çalışıyordu en son ben acıdım şarja taktım. Kablolu kullanamıyorsunuz ama. Kabloyla sadece şarj olabiliyor.

Bu gayet mantıklı düşüneceğim teşekkür ediyorum.

Delux M820DC bulabilirsen öneririm, kullanıyorum şarjı bayağı da gidiyor.

Piyasada pek göremedim hocam AliExpress'de var fakat bütçemi aşıyor biraz.

Hocam halihazırda bunu kullanıyorum fakat bazen kafayı yiyor ışık yanıyor farenin altındaki optikte fakat ekranda mouse oynatılmıyor neden böyle anlamıyorum.
Hocam pili değiştirmeyi denediniz mi bende de Logi'nin farklı bir modeli var aynı sorunları yaşıyordum pili değiştirdim düzeldi halbuki takılı olan pilde yeni sayılırdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı