872 TL Elektrik faturası geldi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Düşünün işte adam oyun mu alsın elektrik mi ödesin? Babamı da işten çıkarttılar ek olarak evde kimse olmuyordu.
Degil mi? Gerçekten bu kışın ortasında bir oyun bile alamayacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evin içinde ağzımdan buhar çıkarak dolaşıyorum ona rağmen 955 lira geldi birde düzgünce ısınmaya çalışsak demek ki 2 liradan aşağı gelmeyecek. Kira öder gibi elektrik faturası ödemeye alışmaktan başka çaremiz yok artık.

Isıtıcı kullanımı varmış bi' zahmet. Rezidanslı ürün kullanmamaya özen gösterin siz de.
Tamam kanka başka günlük ihtiyaç olan neyi kullanmayayım? Isıtıcıyı 2 saat yakmiyorum. Günlük toplasan en fazla bak en fazla 1 saattir. Televizyon açmayalım telefon sarj etmeyelim tamam. :D Bu zamana kadar aynı yaptığım şeyleri geçen sene de yaptım bu kadar fatura gelmedi. Herkes şikayetçi gelmişsin burada boş boş dikkatli kullan diyorsun. Geçen sene en fazla 300-350 geliyordu. Şimdi 2 buçuk katı.

Tamam kanka başka günlük ihtiyaç olan neyi kullanmayayım? Isıtıcıyı 2 saat yakmiyorum. Günlük toplasan en fazla bak en fazla 1 saattir. Televizyon açmayalım telefon şarj etmeyelim tamam. :D bu zamana kadar aynı yaptığım şeyleri geçen sene de yaptım bu kadar fatura gelmedi. Herkes şikayetçi gelmişsin burada boş boş dikkatli kullan diyorsun. Geçen sene en fazla 300-350 geliyordu. Şimdi 2 buçuk katı.

Fazla faturadan dolayı şikayetçi olan ben değilim sensin.

Kastetmek istediğim; rezidanslı şeyleri kullanmamaya özen göster, yoksa gelip burada fatura böyle geldi şöyle gitti diye konu açarsın. Bana mahalle ağzıyla konuşuyor ey Allah'ım.

Rezidanslı dememe rağmen televizyon ve telefon şarjından bahsetmen de açıklıyor kendini. Hadi sana iyi faturalar.

Fazla faturadan dolayı şikayetçi olan ben değilim sensin.

Kastetmek istediğim; rezidanslı şeyleri kullanmamaya özen göster, yoksa gelip burada fatura böyle geldi şöyle gitti diye konu açarsın. Bana mahalle ağzıyla konuşuyor ey Allah'ım.

Rezidanslı dememe rağmen televizyon ve telefon şarjından bahsetmen de açıklıyor kendini. Hadi sana iyi faturalar.
Tek sorun onun veya başkalarının rezidanslı ürün kullanması mı ? Zamlar normal herşey normal yani ülkede size göre tek sorun rezidanslı ürün kullanımı. Belki evinde doğalgaz yok belki soba bacası yok belki klima alacak parası yok mecburiyetten rezidanslı ısıtıcı kullanmak zorunda! yorum yapmış olmak için yorum yapıyorsunuz başka birşey değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı