88 Mbps download ile GFN ayarları nasıl olmalı?

deniz04

Decapat
Merhabalar, MacBook bilgisayarımla GeForce NOW kullanmak istiyorum. İnternet hat değerlerim aşağıda yazıldığı gibidir. Bu hat değerleriyle ne kadar verimli bir performans alırım önerir misiniz? Hangi ayarlarla en yüksek verimliliği alırım?

hız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, MacBook bilgisayarımla GeForce NOW kullanmak istiyorum. İnternet hat değerlerim aşağıda yazıldığı gibidir. Bu hat değerleriyle ne kadar verimli bir performans alırım önerir misiniz? Hangi ayarlarla en yüksek verimliliği alırım?

Eki Görüntüle 1354309

Hangi internet servis sağlıyıcısı?

Eki Görüntüle 1354309

Kullanınan internet hızını otomatikten manüel yapıp 50 Mbps yapın yani maksimuma alın.
Kötü ağ koşullarına göre ayarlayı kapatın 60 FPS'de kalite olsun.
Size önerim kesinlikle Avrupa sunucusunda oynayın internette buna dair videolar var.

1080'de oynamasın da 720'de mi oynasın? 88 Mbps downloadı var. Pingi de düşük. Daha ne konuşuyorsun anlamadım?

Hayır? Demek istediğim iş sadece goruntu kalitesi ile bitmez ve pingin düşük olması Auto sunucuda test ettiği için peering ve veri merkezi kavramını oğrenip geliniz.
Millenicom kullanıyorum %90 Superonline sunucularnı kullanıyorr Türk Telekom altyapısında ve GeForce NOW gameplus da Türkiye'de Superonline sunucu kullanıyor Türk sunucularında 4-9 ping alıyorum 0 gecikme ile Türk Telekom 2. internetim daha iyi dersin ama 10-15 ping sunuyor. Neden cünkü Superonline sunucusu kullanmıyor.
Hangi internet servis sağlayıcısı?
Bu soruyu boşa mı sordum sanıyorsun?

1080'de oynamasın da 720'de mi oynasın? 88 Mbps downloadı var. Pingi de düşük. Daha ne konuşuyorsun anlamadım?

Birdee şunu deyim kotu hat değerlerim ile kusursuz stabil hız sunuyor Millenicom avantajı Superonline sunucusu kullanması %90 oranı olarak oyun ve gameplus da düşük ping sunuyor. Türk Telekom ISS ise 10 ping üzeri sunuyor.
Oyunda: Superonline sunucusu.
Cloudflare, Google gibi hizmetlerde: Türk Telekom sunucusu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır? Demek istediğim iş sadece goruntu kalitesi ile bitmez ve pingin düşük olması Auto sunucuda test ettiği için peering ve veri merkezi kavramını oğrenip geliniz.
Millenicom kullanıyorum %90 Superonline sunucularnı kullanıyorr Türk Telekom altyapısında ve GeForce NOW gameplus da Türkiye'de Superonline sunucu kullanıyor Türk sunucularında 4-9ping alıyorum 0 gecikme ile Türk Telekom 2. internetim daha iyi dersin ama 10-15ping sunuyor neden cünkü Superonline sunucusu kullanmıyor.
Hangi internet servis sağlıyıcısı?
Bu soruyu boşa mı sordum sanıyorsun?
İndirip ağ testi yapmak zor bir şey değil. Değerleri gösteriyor zaten orada. Satın alacaksa almadan önce deneme hesap kullanıp tatmin olup olmayacağını kendi test edebilir. En mantıklısı da bu zaten.

İndirip ağ testi yapmak zor bir şey değil. Değerleri gösteriyor zaten orada. Satın alacaksa almadan önce deneme hesap kullanıp tatmin olup olmayacağını kendi test edebilir. En mantıklısı da bu zaten.

Evet bu konuyu açan kişi bilgisi yok galiba.
Ping yüksek cıkarsa Millenicom ya da Superonline ISS şart.

Arkadaşlar bilgim olmadığı için konuyu açtım zaten.
Ping ve diğer değerler yukarıda olduğu gibi. Yalnız yaşadığım bir problem var 3-4 saat denemek için oynadım ve harika bir deneyim elde ettim, şu an istikrarsız internet hatası almaktayım. Hizmete tarayıcı üzerinden giriş yaptığımda bu hatayı vermiyor uygulamada yaşıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı