50 Mbps ile GeForce NOW ayarları nasıl olmalı?

tanerizm

Hectopat
Makaleler
1
Yer
4 Ekim 2003 Bostancı Duman Konseri
İyi forumlar herkese. Hız testi sonuçlarım aşağıda verdiğim gibi. Bu sonuçlara göre aşağıdaki ayarlar nasıl olmalı? Bir de ücretsiz veya Premium üyeliği ne zaman alabileceğiz? Çok yakında sizlerle yazıyor şu anda sadece ama oynayan arkadaşları görüyorum yayıncı vs. dışında? Bu konuda da aydınlatırsanız sevinirim.

1613737765207.png

1613738011801.png

İyi forumlar herkese. Hız testi sonuçlarım aşağıda verdiğim gibi. Bu sonuçlara göre aşağıdaki ayarlar nasıl olmalı? Bir de ücretsiz veya Premium üyeliği ne zaman alabileceğiz? Çok yakında sizlerle yazıyor şu anda sadece ama oynayan arkadaşları görüyorum yayıncı vs. dışında? Bu konuda da aydınlatırsanız sevinirim.

Eki Görüntüle 886783

Eki Görüntüle 886790

50Mbps ile çok kaliteli şekilde oynayabiliyorum. Gösterdiğin ayarlardan en kalitelisi ve en fazla internet tüketen Dengeli modudur.
Şu anda ülkemizde kapalı betada GeForce NOW. Kullanabilmek için Beta koduna ihtiyacın var. GeForce NOW Belli İçerik üreticilerine yüzlerce kod yolladı, onlarda takipçilerine belli şekillerde dağıttı. Çekiliş şeklinde, tweetlerinin altına attığınız tweetlerle vesaire vesaire. Ben Pintipanda'nın tweetinden kazandım kodu mesela.
Buna ek olarak sitesinden ön kayıt oluşturabiliyorsun. Eğer şanslıysan seni de beta sürümüne alıyorlar ve deneyebiliyorsun. Fakat şöyle bir sıkıntı var bu şekilde kayıtta. GeForce NOW sana Free üyelik kodları verirken yayıncılara gönderdiği kodlar Premium. Yani eğer GeForce NOW kayıdından kod düşürdüysen bağlanabilmek için yüzlerce kişiyisi sırada bekliyorsun ve maximum 1 saat bağlı kalıyorsun. Sonra sistem seni atıyor ve tekrar sıraya giriyorsun. Yani güzel bir deneyim için kod ile sahip olmak önemli.
Uygulama açık hale 15 Mart'tan itibaren gelecek. Bu sorunu yanıtlamayı unutmuşum.

50mbps ile çok kaliteli şekilde oynayabiliyorum. Gösterdiğin ayarlardan en kalitelisi ve en fazla internet tüketen Dengeli modudur.
Şuanda ülkemizde kapalı betada geforcenow. Kullanabilmek için Beta koduna ihtiyacın var. Geforcenow Belli İçerik üreticilerine yüzlerce kod yolladı, onlarda takipçilerine belli şekillerde dağıttı. Çekiliş şeklinde, tweetlerinin altına attığınız tweetlerle vesayre vesayre. Ben Pintipanda'nın tweetinden kazandım kodu mesela.
Buna ek olarak sitesinden ön kayıt oluşturabiliyorsun. Eğer şanslıysan senide beta sürümüne alıyorlar ve deneyebiliyorsun. Fakat şöyle bir sıkıntı var bu şekilde kayıtta. Geforcenow sana free üyelik kodları verirken yayıncılara gönderdiği kodlar premium. Yani eğer geforcenow kayıdından kod düşürdüysen bağlanabilmek için yüzlerce kişiyisi sırada bekliyorsun ve maximum 1 saat bağlı kalıyorsun. Sonra sistem seni atıyor ve tekrar sıraya giriyorsun. Yani güzel bir deneyim için kod ile sahip olmak önemli.
Uygulama açık hala 15 Marttan itibaren gelicek. Bu sorunu yanıtlamayı unutmuşum.
Teşekkürler hocam bilgilendirdiğin için. Ben de dengeli moda alıp 15 Martı bekliyorum o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı