Elektronik 8Bitdo Ultimate C 793 TL!

Alanlar, kalitesi sizce nasıl? Kaç günde geldi? Bir de garanti/iade süreci hakkında bir bilginiz var mı? Ben 1100 gibi bir fiyata alacağım Banggood'dan.

Alanlar, kalitesi sizce nasıl? Kaç günde geldi? Bir de garanti/iade süreci hakkında bir bilginiz var mı? Ben 1100 gibi bir fiyata alacağım Banggood'dan.
115 TL~ kuponu kullanmayı unutmayın. İlk alışveriş kuponundan bahsediyorum.

115 TL~ kuponu kullanmayı unutmayın. İlk alışveriş kuponundan bahsediyorum.

Evet onu kullanacağım zaten. Bir tık fazla söylemiş olabilirim fiyatı. Bir de yurt dışından gelen ürünlerde iade/garanti süreci nasıl oluyor benim için önemli.

Evet onu kullanacağım zaten. Bir tık fazla söylemiş olabilirim fiyatı. Bir de yurt dışından gelen ürünlerde iade/garanti süreci nasıl oluyor benim için önemli.
Kendi açıklamaları linkte mevcut.

7-8 senedir alışverişim var bu siteden. Şuana kadar hiç kargolu iadem olmadı. Çünkü kargo masrafı çok. Çok kıymetli ürünler için iade isteyebilirler. Kargo masrafı size ait olacak doğal olarak. Ürün ellerine geçince müşteri hizmetleri ile nasıl anlaşılmış ise kargo masrafını belki karşılarlar.
Sorunlu ürünler için genelde para iadesi veya sipariş tutarının bir kısmını kapsayacak iade yapıyorlar. Yeniden gönderim de olabiliyor. Fakat teklif ettikleri ilk şey puan verelim demektir. Çok komikler çok. Puanları indirimli ürünlerde kullanamıyorsunuz genelde. Ne yapayım o zaman puanı.

Bu arada Xbox controller ile arasında tabii ki de fark var. En büyük fark tetik ve RB,LB tuşlarında, ayrıca d-pad 8bitdo gamepadinde daha sert. Dezavantaj olarak yazmıyorum, Xbox controller ile aynı kalitede diyenler için yazıyorum.

Bu arada Xbox Controller ile arasında tabii ki de fark var. En büyük fark tetik ve RB, LB tuşlarında, ayrıca D-pad 8BitDo gamepadinde daha sert. Dezavantaj olarak yazmıyorum, Xbox Controller ile aynı kalitede diyenler için yazıyorum.

D-pad bir tık daha sert olabilir hocam haklısın ancak ben daha çok malzeme kalitesi açısından söyledim. Ürünü kullandığınızda premium hissiyatını veriyor.

Geri
Yukarı