9.000 TL RTX 3060 önerisi

Bütçe
9.000
@kenet Özür dilemenize gerek yok, asıl ben sizden özür dilerim konuyu laptop istiyormuşsunuz gibi algılayan bendim tabi ilk mesajın yanılgısı da var. Afedersiniz meşgul etmiş oldum, mazur görün lütfen. 😔

AMD düşünür müsünüz?
Saf güç olarak RTX 3060 ile hemen hemen aynı performansa sahip, RTX ve DLSS özellikleri de AMD'ye gelecek ileride. Fiyat olarak da RTX 3060'dan çok daha karlı.

9000 civarına RGB'si az da olsa olan bir tek bu var ama tavsiye etmem.

1-2 ay önce daha mı ucuzdu fiyatlar yoksa banamı öyle geliyor çünkü https://www.hepsiburada.com/asus-ge...tla0mowzdujW7GEzVa8-uYBZbl_FFX6UaAnGaEALw_wcB bu kartı 8.999 TL görmüştüm.

Daha ucuzdu. 9Bine 3070 bulunuyordu.

O zaman almamamın nedeni ucuzlar diye beklememdi 2000 TL artmış.
AMD düşünür müsünüz?
Saf güç olarak RTX 3060 ile hemen hemen aynı performansa sahip, RTX ve DLSS özellikleri de AMD'ye gelecek ileride. Fiyat olarak da RTX 3060'dan çok daha karlı.

RTX'i çok kullanmasaydım AMD en iyi seçenekti fakat 3060'ın RTX'i daha iyi olduğu bir gerçek ve zaten şu anda AMD kartlarda ışın izleme teknolejisi var diye biliyorum.

Çok ısınmayan bir kart tavsiyesi istemiş arkadaş fakat siz kalorifer önermişsiniz.

Kuroutoshikou GK-RTX3060 Graphics Board, GDDR6, 12 GB, GALAKURO GAMING Series, GK-RTX3060-E12GB/OC/WHITE 玄人志向 NVIDIA GeForce RTX3060搭載 グラフィックボード GDDR6 12GB GALAKURO GAMINGシリーズ GK-RTX3060-E12GB/OC/WHITE - 玄人志向

Kargo, gümrük kısaca her şey dahil 7500TL soğutması iyidir.

AMD önermiyorum yazılımsal problemleri fazla.

Yeni konular

Geri
Yukarı