9.000 TL RTX 3060 önerisi

Bütçe
9000
İyi Sosyaller, 9.000₺ bütçem var ve aşağıdakilerden bir RTX 3060 alacağım. Sizce hangisini almalıyım? NVIDIA ve 3060 dışında bir ekran kartı almayacağım. Şimdiden teşekkür ederim.
Palit RTX 3060 Dual
Galax RTX 3060 1-Click OC
Gigabyte RTX 3060 Windforce OC
Zotac RTX 3060 Twin Edge

Taksit ile alacağım için Ti modellere bakamıyorum ne yazık ki, linkini verdiğim ürünlerin taksitlerini karşılayabilirim.

Gigabyte eğer olmaz ise Zotac.
Gigabyte'ın o modelinin soğutması nasıl? Youtube'da bir inceleme göremedim ve bilmiyorum açıkçası.

Taksit ile alacağım için Ti modellere bakamıyorum ne yazık ki, linkini verdiğim ürünlerin taksitlerini karşılayabilirim.

Gigabyte'ın o modelinin soğutması nasıl? YouTube'da bir inceleme göremedim ve bilmiyorum açıkçası.

Gigabyte soğutma açısından iyi merak etmeyin ama ben güvenemedim derseniz Zotac da iyidir.

Gigabyte soğutma açısından iyi merak etmeyin ama ben güvenemedim derseniz Zotac da iyidir.
Güven açısından bir sorunum yok, üstteki modellerden birini kesin alacağım ama hangisi diye düşünüyorum. Palit'in RGB'si çok hoşuma gitti ama sanırım o modelin malzeme kalitesi biraz kötüymüş. Gigabyte aklıma yattı ve fiyatı da diğerlerine göre daha makul gibi. Siz ne dersiniz?

Güven açısından bir sorunum yok, üstteki modellerden birini kesin alacağım ama hangisi diye düşünüyorum. Palit'in RGB'si çok hoşuma gitti ama sanırım o modelin malzeme kalitesi biraz kötüymüş. Gigabyte aklıma yattı ve fiyatı da diğerlerine göre daha makul gibi. Siz ne dersiniz?

Bence Gigabyte Palit ısınma sorunu var biraz.

Gigabyte'ın o modelinin soğutması nasıl? Youtube'da bir inceleme göremedim ve bilmiyorum açıkçası.
Hepsiburadadan taksitle alabilirsin az daha dişini sıkıp daha iyisini al arada çok fark yok

3060 Ti'den aşağı alma. Birkaç sene sonra gelen oyunlar 3060 zorlar. İstediğin FPS'yi alamazsın. V RAM geniş ama görünürde 12 GB grafik kalitesini karşılayacak güce sahip değil. Günümüz oyunlarında evet. Yıllar sonra çıkacak oyunlarda zorlanırsın. Ekran kartı ile alakalı fikrim bu. Düşünmek uygulamak sana kalmış.Soğutma olarak kendim kullandığım için ASUS favorim bulursan al. Gigabyte ve MSI. Benim favorilerim. Kendime ekran kartı bakarken Zotac için ısınıyor diye kullanıcı yorumları okumuştum.

Yeni konular

Geri
Yukarı