9.000 TL RTX 3060 önerisi

Bütçe
9000
Hepsiburadadan taksitle alabilirsin az daha dişini sıkıp daha iyisini al arada çok fark yok
Haklısınız fakat dolar kuru o kadar oynak ki. Ayrıca satıcılar da kafalarına göre zam yaparlarsa hiç alamam.
3060 Ti'den aşağı alma. Birkaç sene sonra gelen oyunlar 3060 zorlar. İstediğin FPS'yi alamazsın. V RAM geniş ama görünürde 12 GB grafik kalitesini karşılayacak güce sahip değil. Günümüz oyunlarında evet. Yıllar sonra çıkacak oyunlarda zorlanırsın. Ekran kartı ile alakalı fikrim bu. Düşünmek uygulamak sana kalmış.Soğutma olarak kendim kullandığım için ASUS favorim bulursan al. Gigabyte ve MSI. Benim favorilerim. Kendime ekran kartı bakarken Zotac için ısınıyor diye kullanıcı yorumları okumuştum.
Değerli düşüncelerin için teşekkür ederim. Şu günlerde her kuruşun önemi büyük, eğer ki Ti parasını karşılayabilirsem düşünüyorum. Hayırlısı bakalım.

Haklısınız fakat dolar kuru o kadar oynak ki. Ayrıca satıcılar da kafalarına göre zam yaparlarsa hiç alamam.

Değerli düşüncelerin için teşekkür ederim. Şu günlerde her kuruşun önemi büyük, eğer ki Ti parasını karşılayabilirsem düşünüyorum. Hayırlısı bakalım.

RTX çok önemli değilse fiyatı daha uyguna gelirse 6750 XT bakabilirsin. İkisi hemen hemen aynı güce sahip.

Yeni konular

Geri
Yukarı