9 000TL laptop önerisi

Hayır zaten laptoptan nefret ediyorum;).Sen laptopa ben masaüstüne geçiş yaparız.😂😂İnceleme videosunda soğutmasını övmüş :D.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.
Valla o kadar para verdikten sonra sogutmazsa ben soğuturum artık dolapta :)

Hayır zaten laptoptan nefret ediyorum;).Sen laptopa ben masaüstüne geçiş yaparız.😂😂İnceleme videosunda soğutmasını övmüş :D.
Düzgün stress test yapmadan soğutmayı övmek biraz yanlış olmuş bence. Laptop'u büyük ihtimal işlemciyi kısan "Gaming Mode"da kullanmış ondandır o sıcaklıklar, yeterince veri de yok tam göremedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda max performans modunda kullanılmış gibi duruyor, ekran kartı ağırlıklı bir yük altında işlemci orta 90 dereceleri görüyor. İşlemciye de yük bindiren birşey yapılsa tam performansı tutmada bence baya bi zorlanır. Biraz daha test edilmesi gereken bir laptop, Nitro 5'e rakip gibi.

Işlemciye de yük bindiren bir şey yapılsa tam performansı tutmada bence bayağı bir zorlanır. Biraz daha test edilmesi gereken bir laptop, Nitro 5'e rakip gibi.

Adam zaten çoğunlukla iş amaçlı kullanacak. Oyunları Ultra'da oynama derdi de yok ki, ha Ultra sevdalısı olsa amenna aksi taktirde medium yeterli.

Adam zaten çoğunlukla iş amaçlı kullanacak. Oyunları Ultra'da oynama derdi de yok ki, ha Ultra sevdalısı olsa amenna aksi taktirde medium yeterli.
6000-7000TL'de arıyorsanız fena bir laptop değil zaten. Ama bu laptop (2019 Nitro 5 gibi) içindeki donanımın tam performansını vermez, onu vurgulamak istemiştim. Panel olarak 120Hz veya renkleri iyi bir 144Hz modeli yok galiba o da bir eksi.

İş amaçlıysa zaten ya performansa kıyacak (consumer tipi laptop), ya paraya (pahalı business laptop), ya da görüntüye (gaming laptopların sesi tipi ağırlığı paneli).

6000-7000TL'de arıyorsanız fena bir laptop değil zaten. Ama bu laptop (2019 Nitro 5 gibi) içindeki donanımın tam performansını vermez, onu vurgulamak istemiştim. Panel olarak 120Hz veya renkleri iyi bir 144Hz modeli yok galiba o da bir eksi.

İş amaçlıysa zaten ya performansa kıyacak (consumer tipi laptop), ya paraya (pahalı business laptop), ya da görüntüye (gaming laptopların sesi tipi ağırlığı paneli).

Yani hocam arkadaşın dediği gibi. Genellikle iş ağırlıklı kullanacağım Photoshop, Premier Pro gibi programlarda beni yari yolda bırakmasın yeter. Şimdi RGB renkli klavyeli oyuncu bilgisayari almak istemiyorum yeri geliyor görüşmeler felan yapıyorum abes kaçar is ortamında :)
Oyun içinde hafta 1 2 defa belki akşamları bir kac saat gta açar oynar çıkarım belki pubg oynarım onlarda toplasanız yarim saat, bir saati geçmez. Oyun çok önemli değil ben bilgisayarı yönden çok kasmam. Dediğim gibi programlarım ile rahat ve hızlı çalışabilsem yeterli.
Yani daha çok kararsız kaldim şuan bana şunu al deseniz oy birliği ile rahatlasam :) konuya ilk yazdığım asus cok kafami karıştırdı lenovolarda çok kaba gibi duruyor bilmiyorum ben mi oyle gordum.
Arkadaşlar bu cihazi tavsiye eder misiniz benim aklıma baya yatti

Son düzenleme:
Asus'un ısınma problemleri olduğu doğru ama dediğiniz gibi 1-2 saat oynarım diyorsanız çok da büyütülecek bir şey olduğunu sanmıyorum. Y540'ın da bir çok şikayeti var ona bakılırsa. Sadece tek bir site üzerinden satılması biraz garip geldi bana da. Satıcıyla iletişime geçebilirsiniz veya ürün yorumlarını okuyabilirsiniz.

Asus'un ısınma problemleri olduğu doğru ama dediğiniz gibi 1-2 saat oynarım diyorsanız çok da büyütülecek bir şey olduğunu sanmıyorum. Y540'ın da bir çok şikayeti var ona bakılırsa. Sadece tek bir site üzerinden satılması biraz garip geldi bana da. Satıcıyla iletişime geçebilirsiniz veya ürün yorumlarını okuyabilirsiniz.
Bu cihaz sizce nasil

Yani hocam arkadaşın dediği gibi. Genellikle iş ağırlıklı kullanacağım Photoshop, Premier Pro gibi programlarda beni yari yolda bırakmasın yeter. Şimdi RGB renkli klavyeli oyuncu bilgisayari almak istemiyorum yeri geliyor görüşmeler felan yapıyorum abes kaçar is ortamında :)
Oyun içinde hafta 1 2 defa belki akşamları bir kac saat gta açar oynar çıkarım belki pubg oynarım onlarda toplasanız yarim saat, bir saati geçmez. Oyun çok önemli değil ben bilgisayarı yönden çok kasmam. Dediğim gibi programlarım ile rahat ve hızlı çalışabilsem yeterli.
Yani daha çok kararsız kaldim şuan bana şunu al deseniz oy birliği ile rahatlasam :) konuya ilk yazdığım asus cok kafami karıştırdı lenovolarda çok kaba gibi duruyor bilmiyorum ben mi oyle gordum.
Arkadaşlar bu cihazi tavsiye eder misiniz benim aklıma baya yatti
Valla gereksinimlerin biraz karışık. Tam olarak ne yapması lazım laptopun?

Renk ile önemli iş yapıyor musun, yüksek sRGB değerleri senin için önemli mi, önemliyse harici bir monitörün var mı?
Pil ömrü gerekli mi senin için? Gaming laptoplarınki çok iyi değil.
RGB klavye vs kapatılabilir de gaming laptopları yüksek performansta kullanırsan baya ses çıkarabilir, bu senin için sıkıntı olur mu yoksa sessiz moda almakla mutlu olur musun?
Ve de hafif olması önemli mi? Gaming laptopların ucuz modellerinin çoğu ağır oluyor.

Mesea Dell G315 paneli iyi değil sadece %45 NTSC, soğutması iyi değil tam yük altında işlemciyi kısması gerekiyor, biraz ağır 2.4 kg, kalitesi de çok iyi değil 2-3 yıla biraz eskimeye başlar. Bunlar sana sıkıntı olmazsa alabilirsin.

Bu cihaz sizce nasil

Hocam ilk bakışta herhangi bir şey gözüme çarpmadı güzel gözüküyor ama Dell marka laptoplarla çok tecrübem olmadığı için kronik problemleriyle ilgili bir yorum yapamacağım.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı