Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

arkadaşlar çok mesaj dolmuş şimdi hangi telefonlar tavsiye ediliyor?
Samsung A34, Honor x9a, Samsung M34, GM 24PRO, Realme 10, Samsung A24 diye gidiyor sıralama. Unuttuğum ara model varsa yazarlar. Kendince önemli gördüğün bir kriter varsa ona göre kıyaslama yapıp alabilirsin. A34, Honor x9a, M34 ve GM 24Pro bir numaralı tercihlerden.

Faturada T.C. kimlik numaram vardı (alırken seçtiğiniz fatura adresinizde T.C. kimlik numaranız yazıyor mu bakın )
Faturada sadece 1 IMEI no vardı (müşteri hizmetlerine sordum sorun olmaz dedi. Ben gsb de 2. IMEI de yazdım)
Fatura no sorununu aradım belge no yazın diye söylediler sorun çözüldü.
Bir de telefon cumartesi olmasına rağmen elime geçti.

Kısacası şu anlık süreç iyi gidiyor umarım onaylanır. Onaylanınca size bildireceğim.

2-3 gün ayın 29'unu işaret ediyorlar.

Müşteri hizmetlerine duyurulana göre bu hafta içi kesin bilgilendirme geçilecekmiş. Fakat daha ne IMEI eklecek mi yoksa telefonlar iade mi alınacak bilmiyorlar. Kısacası her şeye hazırlıklı olun ve bence ikinci telefon alma imkanı olanlar alsınlar. En azından onu hallederler. Elimizde bir telefon daha olur.

Bu saçma cevabı alabilmek için 12 gün uğraştımi bu günde 4 müşteri hizmetleriyle görüştüm zaten 3'ü birbirlerine aktardılar. Kendileri de bilmiyor ne yapılacağını. Buradaki herkesten ricam BTK, CİMER, maliye bakanlığı ve Amazon globale gerekli şikayetler yapılsın. Böyle bir hizmet ve geri dönüş olamaz.

1701010383756.png

Ben bu kadar net konuşan müşteri hizmetleri hiç görmedim. :) Bu sefer cidden çözmüş olabilirler. Bu sefer de gsb başvurular kapandı demesin de 🫥

Eki Görüntüle 2031903
Ben bu kadar net konuşan müşteri hizmetleri hiç görmedim. :) Bu sefer cidden çözmüş olabilirler. Bu sefer de gsb başvurular kapandı demesin de 🫥
Yalan söylüyorlar. Bugün de 23 Kasım yalanına başlamışlar. ben de hem arayarak görüştüm müşteri temsilcisi ile, şimdi de canlı sohbetten konuşuyorum, onlar da 23 kasım'da çözüldü diyor. Hey Allah'ım...

Arkadaşlar aldığım GM 24 Pro siparişini iptal ettim çünkü elimde zaten canavar gibi olan Mi 9T var.Fakat A34 ü hala iade etmedim eğer IMEI sorunu çözülürse Mi 9T yi değiştirmek için geçerli bir sebebim olmuş olur. Onun dışında S7 FE tablet almayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı