Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

O zaman sizin dediğinize göre tüm öğrenciler hediye kuponu vs. alıp 12-13k lık cihazları hatta 15k lık cihazları bile 9.5k nın altına çekerek alabilir.Sizce mantıklı mı?
Amazonda hediye kartı iskonto olarak düşmüyor ödemede bir kısmı kredi kartı bir kısmı hediye kartı olarak düşüyor. Farklı siteler nasıl uygular bilmiyorum ama en azından amazonda geçerli değil parayla hediye kartı alıp faturayı düşük gösterme mevzusu

Amazonda hediye kartı iskonto olarak düşmüyor ödemede bir kısmı kredi kartı bir kısmı hediye kartı olarak düşüyor. Farklı siteler nasıl uygular bilmiyorum ama en azından amazonda geçerli değil parayla hediye kartı alıp faturayı düşük gösterme mevzusu
Valla sonuçta herkesin kendi bileceği iş yani.Faturada iskonto tutarı gözüküyorsa kabul olmama hatta kabul olsa bile usülsüzlük gerekçesiyle devletin verilen parayı faiziyle beraber geri isteme olayıyla bile karşı karşıya kalınabilir.Yine dediğim herkesin kendi bileceği iş risk var.

24 Kasım'da aldım 25 Kasım'da başvurdum ve hala yatmadı. Hiç yatmayacak gibi.

O zaman sizin dediğinize göre tüm öğrenciler hediye kuponu vs. alıp 12-13k lık cihazları hatta 15k lık cihazları bile 9.5k nın altına çekerek alabilir.Sizce mantıklı mı?
15k lık cihazın 9500 altına düşmesi için %37.5 civarı bir indirim yapması lazım. Endişelenmene gerek yok. Müşteri temsilcisi arkadaşımız size yanlış bilgi vermiş kusura bakmayın dedi. İskonto ile kabul edilmez dedi. Ben yine de cihazı açtım kullanıyorum iade almasam bile bu fiyata a34 ü alamam diye kullanıyorum. Çokta memnunum.

Geri
Yukarı