Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

Galiba bizim dilimizde bu olay için terminoloji eksikliği bulunmakta.

'Unit price' bizdeki vergiler dahil fiyat, 'Total amount' ise ödenen tutar olarak yorumlayabiliriz attığını. 'Unit price' bakılırsa giremez gibi duruyor.
Hayda. Ya A24 alip gececektim ben Amazon indirim yapmasaydi. Durduk yere dert sahibi olduk :D Neyse bekleyip gorecegiz bakalim ne olacak.

İskonto olarak belirtmiş indirimi. Nihai fiyat belli zaten. İndirim yazmaycak diye bir şey yazmıyor ki kanunda. KDV'yi hangi fiyat üzerinden uyguladıysa önemli olan o. KDV+ana para 9499tl altındaysa istediği bilgiyi koysun yanına. Normalde buna aykırı bir durum yok ama belli de olmaz. Bugün yeşili alsan farklı mı yazacak ?

İskonto olarak belirtmiş indirimi. Nihai fiyat belli zaten. İndirim yazmaycak diye bir şey yazmıyor ki kanunda. KDV'yi hangi fiyat üzerinden uyguladıysa önemli olan o. KDV+ana para 9499tl altındaysa istediği bilgiyi koysun yanına. Normalde buna aykırı bir durum yok ama belli de olmaz. Bugün yeşili alsan farklı mı yazacak ?
KDV Öncesi Toplam: 8499,17 TL.
KDV: 1699,83 TL.
Toplam: 10.199 TL.
Uygulanan Promosyon: -700 TL.
Genel Toplam: 9499 TL.

olarak gözüküyor benim sipariş özetimde. Umarım faturada sıkıntı olmaz

İskonto olarak belirtmiş indirimi. Nihai fiyat belli zaten. İndirim yazmaycak diye bir şey yazmıyor ki kanunda. KDV'yi hangi fiyat üzerinden uyguladıysa önemli olan o. KDV+ana para 9499TL altındaysa istediği bilgiyi koysun yanına. Normalde buna aykırı bir durum yok ama belli de olmaz. Bugün yeşili alsan farklı mı yazacak?

Hocam KDV+anapara 10199 TL yazıyor promosyon -700 ile 9499 yazıyor özette. Benim çok kafam karıştı.

KDV Öncesi Toplam: 8499,17 TL.
KDV: 1699,83 TL.
Toplam: 10.199 TL.
Uygulanan Promosyon: -700 TL.
Genel Toplam: 9499 TL.

olarak gözüküyor benim sipariş özetimde. Umarım faturada sıkıntı olmaz
Hocam kdv li fiyatı 10k yani kdv 9500 den hesaplanmamış sıkıntı olucak bence de

Arkadaslar ben bise anlamadim nasi is bu sabah baglandigimda eklenecek imei talebiniz alindi dedi simdi baglandim cihas elinize gectikten sonra talepolusturacaksiniz imei oyle eklenecek diyoe

Yeni konular

Geri
Yukarı