Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

Amazon'dan A34 almıştım kargom teslim edildi diye mesaj geldi başkasına mı teslim ettiler naptılarsa. 4 bin TL için uğraştıklarıma bak şimdiden pişman oldum ya.

Edit: Yarım saat sonra getirdiler, yanlışlıkla başkasına teslim etmişler rezilliğe bak.

Son düzenleme:
Arkadaşlar telefonu iade etme gibi bir düşüncem yok, ama şunu sormak istiyorum ben telefonu açtım kendi adıma yeni bir hat alıp taktım ve kullanıyorum vergi iadesinde bir sorun olur mu?( IMEI numarası yazılmasını bekliyorum ancak vergi iadesi alamasam da telefonu iade etmeyeceğim. )

Son düzenleme:
Arkadaşlar kutuyu açıyorsunuz da Amazon eskiden koşulsuz şartsız iade kabul ediyordu. Türkiye'de bu iş suistimal edilince şartlar değişti. Kutu açıldıktan sonra geçerli bir sebep (bozuk olması vs.) olmazsa, keyfi iade kabul etmiyoruz diye ilettiler. Faturada IMEI bulunmaması geçerli bir sebep mi bilmiyorum. Garantiye aldım. Kutu arka odada açılmamış duruyor.

Bana da 72 saat dediler ben telefonu açtım hatsız bir şekilde evde sadece video ve sosyal medyada gezmek için kullanıyorum IMEI sorun olursa iade ederiz bu arada 120 Hz ekran akıyor.
Arkadaşlar kutuyu açıyorsunuz da Amazon eskiden koşulsuz şartsız iade kabul ediyordu. Türkiye'de bu iş suistimal edilince şartlar değişti. Kutu açıldıktan sonra geçerli bir sebep (bozuk olması vs.) olmazsa, keyfi iade kabul etmiyoruz diye ilettiler. Faturada IMEI bulunmaması geçerli bir sebep mi bilmiyorum. Garantiye aldım. Kutu arka odada açılmamış duruyor.

iade alırlar bence

Arkadaşlar telefonu iade etme gibi bir düşüncem yok, ama şunu sormak istiyorum ben telefonu açtım kendi adıma yeni bir hat alıp taktım ve kullanıyorum vergi iadesinde bir sorun olur mu?( IMEI numarası yazılmasını bekliyorum )
Faturada yazan tarihten önce telefon kullanıldıysa sistemden görebilirler sorun olma ihtimali var. Ben sırf bu yüzden sim kartımı takmıyorum 3 gündür.
Az önce yine Müşteri hizmetlerine yazdım. Çok yoğun olduklarını bir hafta içinde IMEI bilgisinin faturaya ekleneceğini söyledi. Salı gününe kadar bekleyin dedi. IMEI eklenecek elbet ama SIM kartı takamamak hoş değil. İki telefonla geziyorum.

Geri
Yukarı