Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

M34 mü GM 24 Pro mu?
Benim için kamerası çok da önemli değil, daha çok ekranı ve telefonun ince olması önemli.
M34 ün çamur ekranına para vereceğine GM 24 Pro nun 10 bitlik amoled ekranını al daha iyi üstelik aynı işlemci.He bu arada tasarım olarak GM 24 Pro M34 ü ikiye bölüp 4 ile çarpar tabii ama seçim sizin.Ben de 16 Kasım'da Amazon üzerinden A34 aldım fakat beklemekten bıktım.Amazon dalga geçer gibi beklettiği için iade edip GM 24 Pro alıcam o yüzden

M34 ün çamur ekranına para vereceğine GM 24 Pro nun 10 bitlik amoled ekranını al daha iyi üstelik aynı işlemci.He bu arada tasarım olarak GM 24 Pro M34 ü ikiye bölüp 4 ile çarpar tabii ama seçim sizin.Ben de 16 Kasım'da Amazon üzerinden A34 aldım fakat beklemekten bıktım.Amazon dalga geçer gibi beklettiği için iade edip GM 24 Pro alıcam o yüzden
M34' ün ekranı neden çamur gibi A34 ile arasında çok büyük fark var mı?

Kamera açısından M34 mü GM24Pro mu daha iyi hocam?

Bakın hocam her şey Samsung değil bir kere siz telefonu aldığınızda 1 ay geçip alıştığınızda ben neden bunu aldım ki dememek için iyi tartıp ölçmeniz lazım.Şu an bu fiyat bandındaki telefonlarda en iyi ekran gm 24 pro da bulunuyor DCI-P3 %100 renk uzayı 1.07 milyar renk(10 bit) delikli kamera ince çerçeve derken siz her zaman bu ekrana bakıyor olacaksınız.Ayrıca işlemci olarak da Exynos işlemcilerden uzak durmanızı tavsiye ederim.Gün sonunda ekrana baktığınızda keşke gm i alsaydım dediğinizde olay patlar.Yine de tercih sizin.

Eki Görüntüle 2029837

İnanırsanız buyurun. Aralığa kadar bekleyeceğim 14 Kasım'da elime ulaştı telefon. İlk alanlardan sayılırım A34 için diye düşünüyorum.
Kusura bakmayın ama Amazon sınıfta kaldı yine de bekleme konusunda siz bilirsiniz

Kamera açısından M34 mü GM24Pro mu daha iyi hocam?
Kamera konusunda gm 24 pro elbette m34 ün gerisinde fakat Allah aşkına kamerayı ne kadar kullanıyorsunuz gün içerisinde?Benim şu an kullanmakta olduğum Xiaomi Mi 9T telefonumda Sony IMX582 sensör var da ne oluyor?Telefonu aldığımdan beri 10 gb lik fotoğraf bile çekmemişimdir.Eğer kamera isterseniz M34 bakın ama gerçekten değecek mi onu bi düşünün.

Son düzenleme:
Evet 1 milyar renk, daha iyi ekran/gövde oranı ve ekran içinde kamerası benim de ilgimi çekmişti. Sadece GM çok güven vermediği için Samsung'u tercih edebilirdim. Yoksa kağıt üzerinde GM24Pro çok iyi.

Çamur gibi denecek bir ekranı yok bu arada arkadaş abartmış.

M34 ve A34 takoz gibi ve köşeli.Ekstra koruyucu kılıf takmayı da seviyorsanız ankesörlü telefon kullanıyormuşsunuz hissi yaşayabilirsiniz. Kamera da önemli değilse GM 24 Pro ve Honor x9a ya bakın @Enes1414
Arkadaşımda iPhone 11 vardı mesela onun da takoz gibi açıkçası. Dediğiniz gibi alınabiliyorsa Honor x9a çok iyi. Bir de ekranının kırılmaya karşı dirençli olması da cezbediyor bence. Günlük kullanımda hiç bir farkı olmaz A34 veya bu fiyat bandındaki telefonlardan. Arayüz farkı olur o kadar. Ama fiyatı bir türlü düşmüyor.

Son düzenleme:
Evet 1 milyar renk, daha iyi ekran/gövde oranı ve ekran içinde kamerası benim de ilgimi çekmişti. Sadece GM çok güven vermediği için Samsung'u tercih edebilirdim. Yoksa kağıt üzerinde GM24Pro çok iyi.

Çamur gibi denecek bir ekranı yok bu arada arkadaş abartmış.

Arkadaşımda iPhone 11 vardı mesela onun da takoz gibi açıkçası. Dediğiniz gibi alınabiliyorsa Honor x9a çok iyi. Bir de ekranının kırılmaya karşı dirençli olması da cezbediyor bence. Günlük kullanımda hiç bir farkı olmaz A34 veya bu fiyat bandındaki telefonlardan. Arayüz farkı olur o kadar. Ama fiyatı bir türlü düşmüyor.
GM ile yanyana koyarsan anlarsın ekranının çamurluğunu bu arada o kadar kalın çerçeve+kapkalın çene çerçevesi ve damla çentiğe o paranın verilmesini saçma buluyorum alanlara bol şans

GM ile yanyana koyarsan anlarsın ekranının çamurluğunu bu arada o kadar kalın çerçeve+kapkalın çene çerçevesi ve damla çentiğe o paranın verilmesini saçma buluyorum alanlara bol şans
Hocam GM 24 PRO'yu ben de düşünüyorum eğer A34 işi çözülmezse, hem de yerli marka olmasından dolayı bir sempati besliyorum. Günlük kullanım için gayet yeterli gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı