Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

Telefon o kadar övüldü ki Samsung Shop 3000 değil 5000 liralık indirim yapsa bir şekilde rahat kotarır bu işi. Biraz da telefonu övenlerin suçu ama onlar da bizlere faydalı olmaya çalıştı.

Tekrardan konuştum. Bir süre bekletti. Üst birimlere tekrardan talep oluşturdum 72 saat içerisinde düzenlenmiş olur dedi. Dedim bizleri oyalıyor gibisiniz sonuçta elimiz boş mu döneceğiz gibisinden kesinlikle böyle bir durum olmadığını çözüleceğini belirtti müşteri temsilcisi bakalım bir 72 saat daha var.

Tekrardan konuştum. Bir süre bekletti. Üst birimlere tekrardan talep oluşturdum 72 saat içerisinde düzenlenmiş olur dedi. Dedim bizleri oyalıyor gibisiniz sonuçta elimiz boş mu döneceğiz gibisinden kesinlikle böyle bir durum olmadığını çözüleceğini belirtti müşteri temsilcisi bakalım bir 72 saat daha var.
72 saat mi 🤣🤣 E4guO29WEAAwR_L.jpg

72 saat diye diye 2 hafta oldu :D

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı