Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

Amazon A34 iademi kabul ettikleri gibi paramı yatırmışlar ilk defa teşekkür ediyorum bu işi ellerine yüzlerine bulaştırmadıkları için. SamsungShop'tan red yeme sebebini SamsungShop'la paylaştınız mı onlar ne diyor? Ona göre bugün M34 siparişi vereceğim eğer problem yaşanıyorsa en mantıklısı Teknosa'dan A24 almak.

Amazon A34 iademi kabul ettikleri gibi paramı yatırmışlar ilk defa teşekkür ediyorum bu işi ellerine yüzlerine bulaştırmadıkları için. Samsungshop'tan red yeme sebebini samsungshop'la paylaştınız mı onlar ne diyor? Ona göre bugün M34 siparişi vereceğim eğer problem yaşanıyorsa en mantıklısı Teknosa'dan A24 almak.

Hocam şu anda hiçbir şey belli değil mesajlarımı görmüşsünüzdür sanırım iki arkadaş aynı sebepten red yedi fakat ben bir tahmin yürütüp şu sonuca vardım.
eBelge Sitesi bu siteden fatura geldiği gün (veya bir gün sonra) sorgulama yaptığında sistemde kayıtlı değil diyor. Bence red yiyen arkadaşlar fatura gelir gelmez yaptı ve sistem başvurunun yapıldığı tarih/saat ile gıb'in kayıtlarını eşleştiremediğinden dolayı (çünkü o sırada daha devletin sistemine e-fatura düşmemişti) red verdi ve sebepte de gıb'in kayıtları ile fatura bilgileri uyuşmadığından dolayı yazdı.
Mesela benim fatura geleli 4 gün oldu ben şimdi bu linkten sorgulama yapıyorum tertemiz bir şekilde sistemde kayıtlı olduğunu, ismim ve soy isimim ile söylüyor.

Opera Anlık Görüntü_2023-12-11_194800_gsbbiz.gsb.gov.tr.png

Son düzenleme:
Hocam şu anda hiçbir şey belli değil mesajlarımı görmüşsünüzdür sanırım iki arkadaş aynı sebepten red yedi fakat ben bir tahmin yürütüp şu sonuca vardım.
eBelge Sitesi bu siteden fatra geldiği gün (veya bir gün sonra) sorgulama yaptığında sistemde kayıtlı değil diyor. Bence red yiyen arkadaşlar fatura gelir gelmez yaptı ve sistem başvurunun yapıldığı tarih/saat ile gıb'in kayıtlarını eşleştiremediğinden dolayı (çünkü o sırada daha devletin sistemine e-fatura düşmemişti) red verdi ve sebepte de gıb'in kayıtları ile fatura bilgileri uyuşmadığından dolayı yazdı.
Mesela benim fatura geleli 4 gün oldu ben şimdi bu linkten sorgulama yapıyorum tertemiz bir şekilde sistemde kayıtlı olduğunu, ismim ve soy isimim ile söylüyor.

Eki Görüntüle 2050104
SamsungShop'la görüştüm adamlar devletin vergi indirimine girsin diye telefonları indirime sokmuşlar ama devletle alakamız yok diyorlar millet size güvenip aldı diyorum hala saçmalıyorlar.

Samsungshop'la görüştüm adamlar devletin vergi indirimine girsin diye telefonları indirime sokmuşlar ama devletle alakamız yok diyorlar millet size güvenip aldı diyorum hala saçmalıyorlar.

Hocam bu arada bu olayın Samsung'la alakası yok sistemsel bir sorun var. Adamlar faturaya her şeyi yazıyor daha ne yapsınlar ki.

Geri
Yukarı