Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

Alternatif olarak Tecno Camon 20 Pro'ya bakabilirsin. Bir kaç hafta önce aldım kendime, memnunum. Arada indirime giriyor, indirim kovalarsan 9.5k altında bulabilirsin.
Media markta 9.499 ben de almayı düşünüyorum. Siz memnun musunuz hala? veya başka öneriniz var mıdır ? techno cammon 20 8gb/256gb vs infinix hot30 8gb/256gb vs samsung a24 arasında kaldım.

Amazondan aldığımız A34 için güncel fatura ile başvuru yapmıştım. Şu sebepten red yemişiz. Tekrardan başvuru yaptık. Fatura kontrol ettiğimde kayıtlı gözüküyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20231226_112157.jpg
    IMG_20231226_112157.jpg
    124,5 KB · Görüntüleme: 161
Amazondan aldığımız A34 için güncel fatura ile başvuru yapmıştım. Şu sebepten red yemişiz. Tekrardan başvuru yaptık. Fatura kontrol ettiğimde kayıtlı gözüküyor.
Ben de hâlen diğer başvuru şartları kontrol ediliyor diyor. Farurama IMEI yazıldığında başvuru yapmıştım.

Siz önceden IMEIsiz fatura ile başvuru yapmış mıydınız? O fatura ile işlem yapmışlardır belki ve o fatura şuan sistemde bulunmadığı için böyle olmuştur?

Amazon'dan aldığımız A34 için güncel fatura ile başvuru yapmıştım. Şu sebepten red yemişiz. Tekrardan başvuru yaptık. Fatura kontrol ettiğimde kayıtlı gözüküyor.

Bende aynı sebepten red yemişim bugün. Oysaki yeni faturayı gib de kontrol ettikten sonra başvurdum. Hatta tekrar baktım bugün. Sorun yok sistemde kayıtlı. Bir kulp buluyorlar gibi para iadesi yapmamak için.

Bende aynı sebepten red yemişim bugün. Oysaki yeni faturayı gib de kontrol ettikten sonra başvurdum. Hatta tekrar baktım bugün. Sorun yok sistemde kayıtlı. Bir kulp buluyorlar gibi para iadesi yapmamak için.

Benim de bugün ret yemiş A34 faturası. Bu nasıl iş ya ben de sorgulamıştım başvurmadan önce kayıtlıydı. Hala da kayıtlı görünüyor :D.

Geri
Yukarı