Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

Eki Görüntüle 2077181
Fatura bilgilerim onaylanmış olarak gözüküyor, gece güncellenmiş. Yine sekteye uğrayacak, umutlanmayacağım boş yere :D (Samsung'dan M34 almıştım.)

Benim de sabah "girilen parametreler ile e-arşiv fatura bulunamamıştır" yazıyordu. Siz fatura giriş yerinde T.C. yerine faturada yazan T.C.'yi mi girdiniz? Çünkü ben öyle yaptım ve hata verdi sanırsam satıcının T.C.'si veya vekil no su girilmesi gerekiyormuş.

Benim de sabah "girilen parametreler ile e-arşiv fatura bulunamamıştır" yazıyordu. Siz fatura giriş yerinde T.C. yerine faturada yazan T.C.'yi mi girdiniz? Çünkü ben öyle yaptım ve hata verdi sanırsam satıcının T.C.'si veya vekil no su girilmesi gerekiyormuş.
Siz sanırım satıcının Vergi Kimlik Numarasını soruyorsunuz, TC olarak girmedim ben. Satıcının VKN'sini girdim, ayrıca faturada doğal olarak tek IMEI yazıyordu. Ben elle çift IMEI olarak girdim.

Siz sanırım satıcının vergi kimlik numarasını soruyorsunuz, T.C. olarak girmedim ben. Satıcının Vkn'sini girdim, ayrıca faturada doğal olarak tek IMEI yazıyordu. Ben elle çift IMEI olarak girdim.

Evet sanırım onu girmemiz gerekiyormuş fakat benim faturamda o yazmıyor veya ben bulamıyorum. Telefonu vatandan aldım oraya mı gitmeliyim tekrar?

Evet sanırım onu girmemiz gerekiyormuş fakat benim faturamda o yazmıyor veya ben bulamıyorum. Telefonu vatandan aldım oraya mı gitmeliyim tekrar?
Benim arkadaşım da Vatan'dan aldı, o da problem yaşıyor fatura kısmında. Fakat o VKN olarak girdi başvuruda. Ben de tam anlamadım problemi, sistemsel bir sorun olduğunu düşünüyorum.

Benim arkadaşım da Vatan'dan aldı, o da problem yaşıyor fatura kısmında. Fakat o vkn olarak girdi başvuruda. Ben de tam anlamadım problemi, sistemsel bir sorun olduğunu düşünüyorum.

Evet bende şimdi faturaya tekrar baktım en üstteki numarayı e arşiv fatura sisteminden bakınca fatura bulunuyor. Fakat başvuruda olmadı. Hafta sonuna kadar bekleyeceğim olmazsa yeni başvuru yapılabiliyorsa yeni başvuru yapacağım.

1704645882537.png

Samsung Shop'tan alinan telefonda 1 liralik kasko oldugu icin red yedim.

Geri
Yukarı