Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

Fatura bilgileriniz onaylanmıştır. IBAN bilgileriniz kontrol ediliyor. geldi biz kontrolunden sonra oysa ne 2. imei var ne de kullanilan hat kendi adima bakalim nolucak.

Ben realme 8 önerecektim şık zarif bir telefon diye ama o da 6.4 inçmiş. O halde çok az seçenek kalıyor sizin için hocam. Reeder veya tecno alabilirsiniz. Tecno pova neo2. Parasına göre iyidir diye tahmin ediyorum.
6.82 diyor hocam xd böyle alınmayacak gibi. samsung bazı modelleri düşerse düşünebilirim yoksa mecbur s20 lere iphone lara bakıcaz.

Biraz konu dışı ama anneme robot süpürge alacağım vergi iadesinin yatmasını bekliyorum. En azından bir taksidi böyle ödeyeyim diyorum da yok yani. Rezil ettiler insanları.

arkadaşlar küçük ekranlı bu olaya uyan telefon var mı? ben bulamadım. 6.5 lar çok büyük özellik olarak ilgilenmiyorum ekranı küçük olsun yeter
Realme 10 bence güzel bir tercih olur.

Son düzenleme:
Muhtemelen seçime yakın tarihte yatıracaklar, Ocak ayında resmi enflasyon %6,7 olmuş. Zaten paranın bir kısmı eridi bile, sorunsuz yatsın da ne olursa olsun moduna girdim artık.

Muhtemelen seçime yakın tarihte yatıracaklar, Ocak ayında resmi enflasyon %6,7 olmuş. Zaten paranın bir kısmı eridi bile, sorunsuz yatsın da ne olursa olsun moduna girdim artık.
O zaman alacağım ürün %20-30 zam yedi çoktan. Seçime çok var. O zaman hiç bir kıymeti kalmamış oluyor. Bu ayın 20'sinde vermesi gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı