Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

Resmi gazetede göremedim resim atar mısınız?

Ben resmi gazetede görmedim ancak Turkcell'in sitesinde aynı bilgiyi görmüştüm.

Destek ödemesini ne zaman ve nereden alabilirim bölümünün altında takip eden ayın 20'sinde yatırılacağı söyleniyor.

Bu ay da fos yani 🤣
3 ayi gecti vericekleri 3 4bin tl bir sey o da zaten aldiklari vergi , dunyada bizden fazla bu kadar vergi odiyen yok zaten ustune secimler icin cikardiklari seyin arkasinda bile durmuyorlar ne guzel.

Hayir bence su 9.500tl yazan gruplara olsun ogrenci vergi iadesi diye yazan gruplara uyari yazmalari lazim millet halen oturmus yok ne onerirsiniz , soylenmesi gereken bu yontemin bir garantisi olmadigi.

hic bir yerde mevzusu da gecmiyor surdaki Gençlik ve Spor Bakanlığı - Şikayetvar sikayetlerin hadi hesabi yok buyuk mecralara gundeme getirilmesi lazim 3 ayi gecti benim basvurum kasimdaydi

Son düzenleme:
1708458369839.png
arkadaşlar herkese Selamlar bende Kasım ayında başvurumu yapmıştım konunuzu da uzun süredir takip etmekteyim ilk defa yazıyorum bugün öğlen saatlerinde IBAN Kontrol ediliyorda sürekli kalınca aradım ve söylenen beklemem gerektiğiydi herzamanki gibi kimse zaten bu konuda bilgisi yok iletişim tarafında sadece Kasetçalar misali bekle demek ile yükümlüler sanırsam Kasetçalar dememin sebebide eskiden 1 kaset de sadece belirli şeyler olurda 1 dakikalık veya maksimum 2 müzik gibi o yüzden o benzetme bence mantıklı geliyor ve bugün akşamsaatlerinde tekrar kontrol ettiğimde ise bu şekilde bir yanıt aldım peki size bir soru eğerki birşeyleri yanlış yapsaydım ne fatura onay alırdı ne de iban kontrol aşamasına geçerdi yaani mantıken şimdi ben Şubat 2024 yılı itibariyle Üniversiteden Mezun oldum ki muhtemelen yeni başvuru yapsam da öğrencilik şartları tutmuyor diyip reddedecekler zaten verecekleri 4.218 TL gibi bir tutar ne kadar da devletimiz bu iş için bu kadar uğraş edindi de bir türlü bitiremediler sorgulama işlerini sanırsın 1990 lardaki arşivden evrak talep ediyorlarda evrak arıyorlar ansiklopedi de cilt bulmak gibi anlam veremiyorum şuanda bunun üzerine cimer e yazmam söylendi yazdım ama sonucun olumsuz olacağını düşünüyorum zaten :)

Hocam resmi gazetede yazıyor, diğer husuların üstündeki 7. madde. Sayı kullanılmıyor belki ondan fark etmemişsinizdir.Eki Görüntüle 2122198
Bence anlatım bozukluğu var. Ayın yirmisinde verilir demiyor , "ayın yirmisi itibarıyla iptal/iade olmaz ise" verilir deniyor olabilir.

Eki Görüntüle 2121918arkadaşlar herkese Selamlar bende Kasım ayında başvurumu yapmıştım konunuzu da uzun süredir takip etmekteyim ilk defa yazıyorum bugün öğlen saatlerinde IBAN Kontrol ediliyorda sürekli kalınca aradım ve söylenen beklemem gerektiğiydi herzamanki gibi kimse zaten bu konuda bilgisi yok iletişim tarafında sadece Kasetçalar misali bekle demek ile yükümlüler sanırsam Kasetçalar dememin sebebide eskiden 1 kaset de sadece belirli şeyler olurda 1 dakikalık veya maksimum 2 müzik gibi o yüzden o benzetme bence mantıklı geliyor ve bugün akşamsaatlerinde tekrar kontrol ettiğimde ise bu şekilde bir yanıt aldım peki size bir soru eğerki birşeyleri yanlış yapsaydım ne fatura onay alırdı ne de iban kontrol aşamasına geçerdi yaani mantıken şimdi ben Şubat 2024 yılı itibariyle Üniversiteden Mezun oldum ki muhtemelen yeni başvuru yapsam da öğrencilik şartları tutmuyor diyip reddedecekler zaten verecekleri 4.218 TL gibi bir tutar ne kadar da devletimiz bu iş için bu kadar uğraş edindi de bir türlü bitiremediler sorgulama işlerini sanırsın 1990 lardaki arşivden evrak talep ediyorlarda evrak arıyorlar ansiklopedi de cilt bulmak gibi anlam veremiyorum şuanda bunun üzerine cimer e yazmam söylendi yazdım ama sonucun olumsuz olacağını düşünüyorum zaten :)
sizin durum biraz tuhaf imei basvururken duzgun girdiniz mi fatura da imei var miydi ?

Ogrencilik durumu da aslinda fatura kesildigi tarihe gore olmasi lazim o tarihte ogrenci mi diye cunku 3 4 ay iade gelmicegini kim tahmin eder mezun olur tabi insanlar da

Isin komik tarafi hatimi halen kendi adima cevirmedim imei yazi kisminda cift simli cihaza tek sim yazdim ve suan bende geri iade sureci baslamistir durumunda. iban onaylamayi da gecti. zaten sim kartimi kendi adima tasisam ona vericem bi 1000tl yakin bakalim boyle olursa denicem sansimi

Kesinlikle bu basligin altina yazilmasi lazim uyari olarak vergi iadesi daha alan gorulmedi alma durumunda vergi iadesinin ne gelicegi yada ne zaman gelicegi bir garantisi yoktur riskleri size ayitir diye. Bosuna kimse burda gelipte ne cihaz alsak diye dusunmesin gidin maglum yontemlerle alin yurtdisi cihaz.

Son düzenleme:
sizin durum biraz tuhaf imei basvururken duzgun girdiniz mi fatura da imei var miydi ?

Ogrencilik durumu da aslinda fatura kesildigi tarihe gore olmasi lazim o tarihte ogrenci mi diye cunku 3 4 ay iade gelmicegini kim tahmin eder mezun olur tabi insanlar da

Isin komik tarafi hatimi halen kendi adima cevirmedim imei yazi kisminda cift simli cihaza tek sim yazdim ve suan bende geri iade sureci baslamistir durumunda. iban onaylamayi da gecti. zaten sim kartimi kendi adima tasisam ona vericem bi 1000tl yakin bakalim boyle olursa denicem sansimi

Kesinlikle bu basligin altina yazilmasi lazim uyari olarak vergi iadesi daha alan gorulmedi alma durumunda vergi iadesinin ne gelicegi yada ne zaman gelicegi bir garantisi yoktur riskleri size ayitir diye. Bosuna kimse burda gelipte ne cihaz alsak diye dusunmesin gidin maglum yontemlerle alin yurtdisi cihaz.
Faturamda IMEI kısmı mevcut ve eksiksiz yaptığımı biliyorum yanımdaki kişilerce de kontrol ettikten sonra onaylama yaptım Hattım da benim adıma o konuda da problem yok
Olaya bak sen hat almamışsın ödeme sürecine dahil olmuşsun ben her şeyi düzgün maddelere göre düzenlemişim ama kabul almamışım Saçmalıktan başka birşey değil yaa

Faturamda IMEI kısmı mevcut ve eksiksiz yaptığımı biliyorum yanımdaki kişilerce de kontrol ettikten sonra onaylama yaptım Hattım da benim adıma o konuda da problem yok
Olaya bak sen hat almamışsın ödeme sürecine dahil olmuşsun ben her şeyi düzgün maddelere göre düzenlemişim ama kabul almamışım Saçmalıktan başka birşey değil yaa
Ikinci imei de girmedim ustelik sacmalik , ha parayi alabildik mi gene alamadik tabi, e devletde ogrencilik durumunuz silinmis mi ? Tekrardan basvuru yapin yada bir okula girin sirf ogrenci gozukmek icin sistemin bi baktigi durum bu muhtemelen. Bir ton sacmalikla ugrasiyoruz is is degil de neyse...

Yeni konular

Geri
Yukarı