Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

Selamlar arkadaşlar. Realme 10, Samsung A24 ile Redmi Note 12 arasında kaldım. Sizce hangisini tercih edeyim? Oyun falan oynamıyorum. Hangisinin kamerası daha iyidir? Ve telefonu alışveriş kredisiyle almak bir şey değiştiriyor mu?

Son düzenleme:
@kkanjiro A24 ve Realme 10 arasından tercih yapabilirsiniz diye düşünüyorum. Hızlı şarj ve tasarım önemliyse Realme 10, Samsung arayüzü lazımsa A24. Aynı kamera sensörü olması lazım JN1 sensörü.

Realme 10'da ana kameraya ek derinlik sensörü var ama A24'de geniş açı da olması lazım.

@kkanjiro A24 ve Realme 10 arasından tercih yapabilirsiniz diye düşünüyorum. Hızlı şarj ve tasarım önemliyse Realme 10, Samsung arayüzü lazımsa A24. Aynı kamera sensörü olması lazım JN1 sensörü.

Realme 10'da ana kameraya ek derinlik sensörü var ama A24'de geniş açı da olması lazım.
Sağ olun. Benim için ne arayüz ne de şarj hızı önemli hocam. Bu üçlüden hangisinin kamerası daha iyiyse onu alayım.

@kkanjiro Redmi Note 12'yi ben işlemcisinden dolayı koymadım. 685 G99'dan geride kalıyor hemen hemen her konuda.

Realme 10 ve A24 ana kamera sensörleri birebir aynı. Çok değişeceğini sanmıyorum. Redmi Note 12S bulsaydınız belki.
Realme 9 Pro'nun kamerası nasıldır hocam bunlara kıyasla? Bazı yorumlarda Realme 10'un kamerasından iyi olduğu söylenmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı