9.500 TL monitör dahil sistem önerisi

Bütçe
9.500
Aslında hocam 8 bine falan bir kasa var hoşuma gitti açıksası ama bütçemi aşar. 2.el toplardım ama PC bileşenlerinden fazla anlayan bir insan degilim ve ekran kartını Bitcoin de kullanmış olabilirler açıksası 2. ele hiç güvenmiyorum (bahsettiğim kasa)
Önerir misiniz hocam.

Açıksası siteyi beğenmedim ve hiç ismini duymadım

Hocam haklısınız güven problemi var ama 0 almaya kalkarsanız cidden performansınız cok düşük olacak çoğu yüksek sistemli oyunu açmayacak

Hocam haklısınız güven problemi var ama 0 almaya kalkarsanız cidden performansınız cok düşük olacak çoğu yüksek sistemli oyunu açmayacak

Toplam 9500 tlniz var 2500 monitör olsa 7000 TL kalıyor cidden peformansınız düşük olur

Aslında hocam 8 bine falan bir kasa var hoşuma gitti açıksası ama bütçemi aşar. 2.el toplardım ama PC bileşenlerinden fazla anlayan bir insan degilim ve ekran kartını Bitcoin de kullanmış olabilirler açıksası 2. ele hiç güvenmiyorum (bahsettiğim kasa)
Önerir misiniz hocam.

Açıksası siteyi beğenmedim ve hiç ismini duymadım.

Site güvenlirdir hocam merak etmeyin genel anlamda düşük ayarlarda tüm oyunları oynatabilecek bir sistem tabii ki 2. elde daha iyi şeyler çıkabilir 0 almak isterseniz bu ikili en mantıklısı.

İşlemciye dayalı oyunlarda yüksek FPS alırsın.
Monitör Bütçe artarsa;
Artmazsa;

Attığım sistemi alabilirsiniz Sinerji sistemden daha iyi.

Hocam attığınız sistem iyi kafamada yattı ama bazı bileşenler 6 ay taksitle bazıları 12 ay taksit ayda en fazla 1.100 taksit ödeyebilirim bu da beni aşıyor.

@0tac hocam bu sistem nasıl 2. ele de güzel bir monitör alsam olur mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı