9. nesil Xbox One kolu vs DualSense

zacklyy

Centipat
Daha fazla  
DualSense'i direk mağazadan başka ilden Vatan Bilgisayar'dan alacağın fazladan kargo öderim alacağım.
Xbox kolu alacaksam direk internetten bedava kargo ile alacağım.
Hangisini alırsam alayım PC de kullanacağım ikisinin de fiyati 1300 TL kargo dışında hangisini alsam arada kaldım.
Xbox kolu resmi distribütör garantili DualSense Vatan'dan alacağım orijinaldir herhalde Sony garantili.

Bana kalırsa Xbox kolları PS kollarına hem tasarımsal ergonomi ve kalite anlamında 10 basar.
Xbox kolu alın.
Ayrıca PS5 kolu PC'de çok fazla bağlantı problemleri yaşatıyor onu da söylemeden geçmeyeyim.

DualSense'i direk mağazadan başka ilden Vatan Bilgisayar'dan alacağın fazladan kargo öderim alacağım.
Xbox kolu alacaksam direk internetten bedava kargo ile alacağım.
Hangisini alırsam alayım PC de kullanacağım ikisinin de fiyati 1300 TL kargo dışında hangisini alsam arada kaldım.
Xbox kolu resmi distribütör garantili DualSense Vatan'dan alacağım orijinaldir herhalde Sony garantili.
Xbox kolu al derim bence pc ile daha iyi çalışıyor.

Dualsense’n ışık ambiyansı ve sesleri PC’de çalışmadığı sürece bir anlamı kalmıyor. Controller’n ergonomisi güzel. SF4-5, MK11 gibi dövüş oyunlarında bana göre Dualsense oynanış olarak daha iyi. Kendimde 9 nesil controller kullanıyorum. 😇

Konu dışı bir sorum var. Xbox kolunu hangi siteden alacaksınız, ben de almayı düşünüyorum fakat orijinal olmadığına ve çabuk bozulduğuna dair birçok yoruma rastladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı